Skocz do zawartości
Leo-Mia

Coś narosło na Lobophyllii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przejrzalam cay internet polski i amerykanski. Wszystkie stworzenia na Reeflex i nadal nie znalazlam odpowiedzi. Co to narosło na Lobophylli? Wyglada jak malutki kwiatuszek z pół-przezroczystej tkanki. Mam dwa takie, ciagle rosna. Myslalam ze to rosnoca nowa glowa ale zachowuje sie troche jak odrebne stworzenie, przy gmyraniu troche sie „kuli” poza tym ta tkanka przypomina jakas cienka blonke a nie tkanke Lobo. Slyszalam ze na dzikich koralach mozna przyniesc pasozytujaca małz ale zupelnie mi to malzy nie przypomina. Mam tez wrazenie ze sama Lobophyllia w tym miejscu odsuwa troche tkanke, fakt ze nie moge jej znalezc miejsca w akwarium bo troche sie buntuje na przeplywy wiec moze alurat turaj to zbieg okolicznosci. 

14036791-B44E-496D-A606-82ED4BD0BEBE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20240213_091316_Chrome.jpg.bcb343021f6d153ec4b5c5131dc2d1b9.jpgCześć, ze zdięcia słabo widać,więc wydaje mi się że to corynactis,jeśli chodzi o to co zaznaczyłem

Edytowane przez Alcoholik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Alcoholik napisał:

Screenshot_20240213_091316_Chrome.jpg.bcb343021f6d153ec4b5c5131dc2d1b9.jpgCześć, ze zdięcia słabo widać,więc wydaje mi się że to corynactis,jeśli chodzi o to co zaznaczyłem

Dzieki za odpowiedz. Dokladnie chodzi mi o tego „kwiatuszka”. Wlasnie to wyglada tak jakby wyrastalo z nogi Lobo. Natomiast mam juz Coryntiaski na Anthelii i raczej to nie sa one. Nie maja tych macek zakonczonych kuleczkami. 
w kolku zaznaczylam o co mi chodzilo.

14036791-B44E-496D-A606-82ED4BD0BEBE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.