Skocz do zawartości

Historia edycji

klifort

klifort

Witam, wszystkim mam takie pytanie w sprawie pompy Jebao MDP-2500. Pompa działa równo no przez jakiś czas zaczyna falować obroty i w tym momencie zaczyna spadać poziom wody w komorzę, na 4-6 cm, za paru minut wraca po normy jak pompa ( obroty nie falują obroty) i poziom wody. Czasowo cięzko podać kiedy to dzieje się - może powtarzać się w ciągu godziny 2 razy, a może za 3 godziny pracować dobrze. Nie ma jakieś cykliczności.

Niezależnie od tego czy działa na 100% czy 75%. Nie pokazuje błędów na wyświetlaczu.

Już robiłem zamianę pompy u sprzedawcy, ale problem jest taki samy z nową.

Może ktoś miał taki problem i może pomóć, bo nie może dodać automatyczną dolewke przez to że poziom wody w sumpie tez zmienia się?


Mój akwarium -
200 l + sump 50 l, hydraulika wyjściowa do akwariuma z PCV ”3/4. Wysokość słupka podnosenie wody - 148cm.

klifort

klifort

Witam, wszystkim mam takie pytanie w sprawie pompy Jebao MDP-2500. Pompa działa równo no przez jakiś czas zaczyna falować obroty i w tym momencie zaczyna spadać poziom wody w sump, na 4-6 cm, za paru minut wraca po normy jak pompa ( obroty nie falują obroty) i poziom wody. Czasowo cięzko podać kiedy to dzieje się - może powtarzać się w ciągu godziny 2 razy, a może za 3 godziny pracować dobrze. Nie ma jakieś cykliczności.

Niezależnie od tego czy działa na 100% czy 75%. Nie pokazuje błędów na wyświetlaczu.

Już robiłem zamianę pompy u sprzedawcy, ale problem jest taki samy z nową.

Może ktoś miał taki problem i może pomóć, bo nie może dodać automatyczną dolewke przez to że poziom wody w sumpie tez zmienia się?


Mój akwarium -
200 l + sump 50 l, hydraulika wyjściowa do akwariuma z PCV ”3/4. Wysokość słupka podnosenie wody - 148cm.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.