Skocz do zawartości

Historia edycji

Seweryn_

Seweryn_

17 minut temu, sith114 napisał:

Fajna szafka, a cena za szkło spoko. Podobnie z przesyłka płaciłem za bardzo podobne jeśli chodzi o wielkość akwarium 3 lata temu.

Dziękuje. Jak przyjdzie akwarium to wstawie pare zdjęc. Dla tych ktorzy ,moze w przyszlosci beda chcieli zamówić akwarium, w 67diamant. 

Miałem obawy co do zakupu u nicht,pomimo wpłaty i  wszelakich potwierdzeń takowej wpłaty itp, mam nadzieje ,że firma stanie na wysokości  zadania i okaże się wartościową opcją dla osób zainteresowanych w niedalekiej przyszłości. 

Seweryn_

Seweryn_

14 minut temu, sith114 napisał:

Fajna szafka, a cena za szkło spoko. Podobnie z przesyłka płaciłem za bardzo podobne jeśli chodzi o wielkość akwarium 3 lata temu.

Dziękuje. Jak przyjdzie akwarium to wstawie pare zdjęc. Dla tych ktorzy ,moze w przyszlosci beda chcieli zamówić akwarium, w 67diamant. 

Miałem obawy co do zakupu u nicht,pomimo wpłaty i  wszelakich potwierdzeń takowej wpłaty itp, mam nadzieje ,że firma stanie na wysokości  zadania i okaże się wartościową opcja dla osób zainteresowanych w niedalekiej przyszłości. 

Seweryn_

Seweryn_

14 minut temu, sith114 napisał:

Fajna szafka, a cena za szkło spoko. Podobnie z przesyłka płaciłem za bardzo podobne jeśli chodzi o wielkość akwarium 3 lata temu.

Dziekuje. Jak przyjdzie akwarium to wstawie pare zdjęc. Dla tych ktorzy ,moze w przyszlosci beda chcieli zamówić akwarium, w 67diamant. 

Miałem obawy co do zakupu u 67diamant,pomimo wpłaty i  wszelakich potwierdzeń takowej wpłaty itp, mam nadzieje ,że firma stanie na wysokości  zadania i okaże się wartościową opcja dla osób zainteresowanych w niedalekiej przyszłości. 

Seweryn_

Seweryn_

13 minut temu, sith114 napisał:

Fajna szafka, a cena za szkło spoko. Podobnie z przesyłka płaciłem za bardzo podobne jeśli chodzi o wielkość akwarium 3 lata temu.

Dziekuje. Jak przyjdzie akwarium to wstawie pare zdjec. Dla tych ktorzy ,moze w przyszlosci beda chcieli zamówić akwarium, w 67diamant. 

Miałem obawy co do zakupu u 67diamant,pomimo wpłaty i  wszelakich potwierdzeń takowej wpłaty itp, mam nadzieje ,że firma stanie na wysokości  zadania i okaże się wartościową opcja dla osób zainteresowanych w niedalekiej przyszłości. 

Seweryn_

Seweryn_

13 minut temu, sith114 napisał:

Fajna szafka, a cena za szkło spoko. Podobnie z przesyłka płaciłem za bardzo podobne jeśli chodzi o wielkość akwarium 3 lata temu.

Dziekuje. Jak przyjdzie akwarium to wstawie pare zdjec. Dla tych ktorzy ,moze w przyszlosci beda chcieli zamówić akwarium, w 67diamant. 

Miałem obawy co do zakupu u 67diamant,pomimo wpłaty i  wszelakich potwierdzeń takowej wpłaty itp, mam nadzieje ,że firma stanie na wysokości  zadania i okaże sie wartościową opcja dla osob zainteresowanych w niedalekiej przyszłości. 

Seweryn_

Seweryn_

2 minuty temu, sith114 napisał:

Fajna szafka, a cena za szkło spoko. Podobnie z przesyłka płaciłem za bardzo podobne jeśli chodzi o wielkość akwarium 3 lata temu.

Dziekuje. Jak przyjdzie akwarium to wstawie pare zdjec. Dla tych ktorzy ,moze w przyszlosci beda chcieli zamowic akwarium, w 67diamant. 

Mialem obawy co do zakupu u 67diamant,pomimo wplaty i  wszelakich potwierdzen takowej wplaty itp, mam nadzieje ,ze firma stanie na wysokosci  zadania i okaze sie wartosciowa opcja dla osob zainteresowanych w niedalekiej przyszkosci. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.