Skocz do zawartości

Historia edycji

esmon

esmon

Witam dzięki za rady!!! Po powrocie z tygodniowego urlopu szok. 0 śladu Dino . Zbiornik też potrzebował wakacji. Odłączyłem ATI, codziennie przed wyjazdem bakterie i na brudasa po 2 kostki Mysis na tydzień plus żarcie dla błaznów 2xdziennie. Ku mojemu zdziwieniu kh 7,8 bez dawania niczego, niestety no3 i PO4 ciągle na 0, ale jest mega progres. Niestety valonia i bryopsis ciągłą mają się dobrze. Nie chce chemi lać .. jakieś pomysły ? Czytałem o krabie porcelanowym na valonie oraz ślimak  Dolabella. Będę wdzięczny za odp. Co to prowadzenia akwa chyba wrócę do podmian i odłożę na razie ATI.

IMG_9935.jpeg

IMG_9934.jpeg

IMG_9933.jpeg

esmon

esmon

Witam dzięki za rady!!! Po powrocie z tygodniowego urlopu szok. 0 śladu Dino . Zbiornik też potrzebował wakacji. Odłączyłem ATI, codziennie przed wyjazdem bakterie i na brudasa po 2 kostki Mysis plus żarcie dla błaznów 2xdziennie. Ku mojemu zdziwieniu kh 7,8 bez dawania niczego, niestety no3 i PO4 ciągle na 0, ale jest mega progres. Niestety valonia i bryopsis ciągłą mają się dobrze. Nie chce chemi lać .. jakieś pomysły ? Czytałem o krabie porcelanowym na valonie oraz ślimak  Dolabella. Będę wdzięczny za odp. Co to prowadzenia akwa chyba wrócę do podmian i odłożę na razie ATI.

IMG_9935.jpeg

IMG_9934.jpeg

IMG_9933.jpeg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.