Skocz do zawartości

Historia edycji

bibik

bibik

Witam serdecznie jaką lampę byście mogli mi polecić bo moja lampa która ma już ponad 10 lat zaczyna się wypalać szukam czegoś sensownego cenowo, w tej chwili suma moich lamp lampa główna plus listwy nad akwarium to jest około 500W i wszystkie koralowce rosną natomiast od jakiegoś czasu zaczęło po prostu działać to gorzej więc postanowiłem wymienić te wszystkie moduły na jedną lampę nowoczesną Co polecacie

20240616_115304.jpg

Po zmniejszeniu mocy niebieskiego modułu na 30 procent 

20240616_115625.jpg

bibik

bibik

Witam serdecznie jaką lampę byście mogli mi polecić bo moja lampa która ma już ponad 10 lat zaczyna się wypalać szukam czegoś sensownego w tej chwili suma moich lamp lampa główna plus listwy nad akwarium to jest około 500W i wszystkie koralowce rosną natomiast od jakiegoś czasu zaczęło po prostu działać to gorzej więc postanowiłem wymienić te wszystkie moduły na jedną lampę nowoczesną Co polecacie

20240616_115304.jpg

Po zmniejszeniu mocy niebieskiego modułu na 30 procent 

20240616_115625.jpg

bibik

bibik

Witam serdecznie jaką lampę byście mogli mi polecić bo moja lampa która ma już ponad 10 lat zaczyna się wypalać szukam czegoś sensownego w tej chwili suma moich lamp lampa główna plus listwy nad akwarium to jest około 500W i wszystkie koralowce rosną natomiast od jakiegoś czasu zaczęło po prostu działać to gorzej więc postanowiłem wymienić te wszystkie moduły na jedną lampę nowoczesną Co polecacie

20240616_115304.jpg

Po zmniejszeniu niebieskiego modułu 

20240616_115625.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.