Skocz do zawartości
sebastian wieden

obsada w 250 litruw

Rekomendowane odpowiedzi

Alef - jako przyklad podaje zdjecia Romana z Gdanska - to akwarium prowadzone jest z minimalnym nakladem kosztow, a mimo tego to najladniejsza nano-rafa jaka widzialem na wlasne oczy. wszystko tetni zycie, skala jest czysciutka, piach bialy, kolorki super. a ma tylko miniflotora i leje balinga:) mozna? mozna:)

http://nano-reef.pl/plug.php?e=gallery&f=1052


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac mozna - ja, jako zwolennik kupowania najdrozszego sprzetu, uzywania najdrozszych metod filtracji, wsadzania do baniaka 50% albo i wiecej skaly, oraz wielu innych rzeczy, we wszystkich swoich wypowiedziach w tym wątku twierdzilem iz jest to niemozliwe. W tej chwili zostalem uswiadomiony iz jest mozliwe prowadzenie baniaka metodami innymi, niz te w ktore zawsze slepo wierzylem.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani,masz racje zapytanie bylo o obsade i zalamanie systemu.A tutaj takie tematy,szkoda ze nieposiadam aparatu wstawil,bym zdjecia.Prawda jest taka ze niewiem co to sa glony,nigdy niemialem,Stani wytlumaczyl mi naczym polega zalamanie systemu.Jak dotad,znaczy do dzisiaj niemialem problemu,o przepraszam po niecalym miesiacu dzialania akwarium,wpuscilem rybke zebrasoma i po 3 godz zdechla.Ale oczywiscie to byl muj blad.A wiec umnie dalej ta obsada zostaje az do przeprowadzki.


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alef nie zrozumiałeś :D Ja wiem, że reraz ironicznie próbujesz wybrnąć z sytuacji ale Szymonowi nie o to chodziło :D Roman na pewno nie ma tam biobali, NO3 20 oraz fosforanów na poziomie 1 :D Cały czas o tym "dyskutowaliśmy", a ty przy okazji tępiłeś czerwone rurki, Red Dragony, Bubble Mastery itp. Ty pisałeś o kwotach wydawanych na akwaria - tylko nie wiem po co? Przecież można tanim kosztem mieć super zbiornik więc czekam na zdjęcia Twojego super akwarium.

Sebastian mierzyłeś NO3?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu,tak mierzylem,wychodzi jakos 2 moze 5,dokladnie to ja slepy jestem i niewidze mierzone testem merck,tak samo po4 mierze merck albo przyzadem elektronicznym.


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sebastian wieden :

a wiec jak myslicie powinienem wylowic z dwie rybki czy zostawic tak napewno jak podrosnie inagus vulpinus to kolega otrzyma w prezencie narazie wszystkie sa malutkie

dziekuje

Sebastian, jeśli wszystko jest OK to trzeba się cieszyć i na razie nic nie wywalaj. Mierz tylko NO3 i fosforany. No3 na poziomie 5 nie są tragedią (tym bardziej jeśli jest to 2) więc pozostaje obserwacjia i w razie czego szybka reakcja :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.