Skocz do zawartości
kto pyta nie bladzi

Do odpieniacza?

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro znalazłem takie coś >>>

http://www.allegro.pl/item258475260__nowosc_aerator_hydor_ario_2.html

Rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział że jest na tyle wydajne że pianę w odpieńkach DIY ubije NAPEWNO.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam.


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duze bable bedzie robic (to sluzy do napowietrzania w slodkim - podobno)

lepiej sobie zrobic dysze samemu albo kupic pompe z igielka (obydwa sposoby 100x bardziej wydajne i pewniejsze)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to cos to nie wlasnie wirnik igielkowy tylko troche innej konstrukcji pompa?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...właśnie to jest wirnik igiełkowy :)

...i myślę że ze wzgledu na małe rozmiary można by było uzyc tego w małym odpieniaczu, ale tylko myśle >>> sprzedawca gwarantuje.


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca zawsze gwarantuje a potem nie dziala, pytanie czy to igielka (jesli tak to bardzo marna i robiaca za duze bable) albo jakiegos typu membrana

nic tylko isc do sklepu i zobaczyc toto na wlasne oczy


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no wlasnie sprzedawca to zawsze sprzedawca. Ciekawe jak to sie sprawuje w rzeczywistosci.


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filavandrel :

jesli tak to bardzo marna i robiaca za duze bable

oczywiście nie znam tego produktu i nie wiem czy to ma wirnik igiełkowy czy jakiś rodzaj membrany - natomiast wielkością bąbelków tak do końca bym się nie sugerował - na zdjęciu zapewne jest w słodkiej wodzie, w słonej, a jeszcze na dodatek obciążonej biologicznie moze to zupełnie inaczej (lepiej) wyglądać - choć oczywiście nie musi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jednak :)

Swietnie... zwlaszcza ze cena atrakcyjna. Musze zmontowac sobie cos z tego do mojej rafki :)

Witek. Możesz dac jakas fotke... ? ? ?

Pozdrawiam.


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Witek to na jakiej zasadzie to dziala?? membrana czy jakis wirnik ??

pytam z ciekawosci :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem :)

bo ostatnio testowalem swoje nowe pienidlo (dokladnie dysze wlasnej produkcji do pienidla H&S) w slodkiej dawala bomble wielkie jak diabli a w slonej daje tak drobniutkie ze az mgielka :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada wirnik. używam w ozonatorze i odpieniaczu. pięni naprawdę świetnie. rura od 6cm do 10 cm i odpowiedni poziom wody -- masz naprawdę dobry odpieniacz. ja mam go na 360 litrach akwa.


Automatyczne dolewki - tel 501 562 051 , mail dr_witt@wp.pl ,Allegro - Dr_witt

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=513551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem ze sklepu gdzie obejrzalem te hydory,jest pare modeli...w srodku jest wirnik lopatkowy?...nie wiem czy tak sie to nazywa,dokladnie taki sam jak w moim skimmerze red sea tylko mniejszy,calosc jest malutka,lekka ,prawie nie pobiera pradu...a cena 19euro bez oswietlenia i 24 e z oswietleniem...hydor robi wiele ciekawych lampek i lampeczek diodowych,nawet kupilem taka jedna z ciekawosci...daje fajna poswiate ksiezycowa ale naturalna,biala...ja wole niebieska wiec uzywam ledow niebieskich,kiedy polaczylem z hydorem wyszla lipa...tak jakby dwa ksiezyce swiecily,jeden na bialo ,drugi na niebiesko...Sprzedawca powiedzial ze napowietrza te cacko wspaniale a ze bylo przed zamknieciem wiec nie zademonstrowal...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie to kupie do testow i doloze do mojej pompy aquabee do turboflotora dam znac jak to dziala.

http://www.marinedepot.com/ps_AquariumPage~PageAlias~air_pumps_hydor_ario_turbo.html


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.