Skocz do zawartości
Muniek

pomy do Profiluxa Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Rebciu wiesz co - zabiłeś mi ćwieka - nie wiem :D

Nie próbowałem teraz tylko na samym poczatku jak przyszły pompy. Potem jak już wcześniej pisałem problem pauzy rozwiązałem wpinając pompy w listwę, a stawanie wyeliminowałem ustawiajac minimum na 30% i przeszedłem nad tym do porządku dziennego myśląc, że jest to powodem zabezpieczenia pomp przed zablokowaniem i że wszyscy tak mają, więc jakoś specjalnie tego nie sprawdzałem. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że mam coś nie tak :D

Nie pamietam czy robiło się tak na obu czy tylko na jednej, a teraz nie mam możliwości sprwdzenia, dopiero 3.01.2008 sprawdzę dokładnie i napisze jak to dokładnie u mnie jest.

Tom da się - po to są właśnie kable Tunze1 i Tunze2 - jak wepniesz je w rozgałęźnik to profilux rozpoznaje obie pompy i steruje każdą z osobna - chyba że znowu u mnie jest inaczej niż u innych :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBIE tak, jasne. ale jesli kazdy z tych kabli dodatkowo rozgalezisz tym rodzielaczem "Y" od tunze, zeby podlaczyc po dwie pompy na jeden kabel (czyli w sumie cztery)to bedzie mozna sterowac tylko parami a nie kazda z 4 pomp osobno. o to mi biega


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom, chyba że wykorzystasz dwa gniazda w profiuxie co da Ci razem cztery kanały. Więc jedno dwu-kanałowe gniazdo steruje pierwszą parą pomp niezależnie od drugiej pary. Natomias sparowane pompy pracują niezależnie od siebie tylko w pewnym sensie ponieważ obie pracują w tej samej funkcji czsu, inne parametry można zmieniać dowolnie, parametr duration (s) również.

Pary pomp są od siebie całkowicie niezależne oprócz feeding pause inocturnal decrease of current.

Nie wiem dlaczego w demo mode widzę opcje do current group, a jak się połączę z profiluxem to to tylko jedną grupę:con

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotnik no Tom chyba pisze o wykorzystaniu 2 gniazd + ten rozgałęźnik i wtedy masz 2 grupy po 2 pompy czyli z tego co zrozumiałem steruje 2 grupami a nie 4 pompami niezależnie

a swoją drogą ze względu na wygodę chyba zasolenie i redox będę mierzył profiluxem - jak mam wydać na kompa 5tys to już 1tys w tą czy w tą nie robi takiej różnicy

i jeszcze takie pytanie używa ktoś tego oświetlenia ledowego do burz i tym podobnych ?? gdzie to się wpina i jak to działa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film niby pokazuje co i jak, ale jakoś słabo to wygląda

ma ktoś coś takiego u siebie ?? i pytanie 2 gdzie się to podłącza bo z tego co chce dać to nie mam już wolnych miejsc oprócz wejścia L3-L4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.