Skocz do zawartości
alef

NEOSTRADA - macie jakies problemy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziala u was neostrada tak samo jak wczesniej ?? Nie macie problemow z transferem itp ?

Dowiedzialem sie, ze siec szkieletowa tepsy jest b.mocno przeciążona i widoki na polepszenie transferu sa niezbyt ciekawe.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alef to chyba tyczy się tylko Przemyśla i okolic, u mnie też wolno chodzi pomimo 1Mb/s :/, na firmie także 6Mb/s wolno chodzi.


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale nie tylko Przemysla

rozmawialem z technikami z tepsy i problem jest bardziej zlozony


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem na Netię i jest sporo lepiej :wink mimo, że ciągle "wiszę" na tym samym łączu TPSA. :D

TPSA ma od dość dawna problemy z siecią.

Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot łatwo powiedzieć - też chcialem zmienić na Netię, ale jak usłyszałem, ile tepsa sobie życzy za zerwanie umowy to zrezygnowalem z Netii natychmiast

tepsa nie ma problemu z tzw 'ostatnią milą' - przyłączem od centrali do abonenta, tylko z siecią pomiędzy centralami. Może sprzedali komuś troche własnej przepustowości ??

tak sobie dociekam

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alef - o to właśnie w Neo chodzi...:D Pełną prędkość transmisji to masz tylko na "ostatniej mili" a potem trafiasz ze swoim 1Mbps czy coś innego do jednego "wora" ze wszystkimi sąsiadami z okolicy a stąd dalej w świat.. np przez jedno łącze 2Mbps... :wink

Ja przy każdej reklamacji to słyszałem, że nie gwarantują przepustowości w sieci internet... A tego, że jestem przycinany już na najbliższej centrali nie jestem w stanie udowodnić - czyli żadnej gwarancji przepustowości i nie ma podstaw do reklamacji.

Powoli się rozbudowują, ale jak wiadomo to trwa....

Ja mogłem bez dodatkowych kosztów zerwać umowę i teraz mam (tak mi się wydaje) zestawiony tunel do Neti i to przez takich gości jak ja inni internauci, którzy w porę z Neo nie uciekli, mają obciętą i tak kiepską przepustowość do rdzenia sieci...

Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.