Skocz do zawartości
ROBERT_Z

Sprzedam życie z baniaka

Rekomendowane odpowiedzi

Żywa skała: 5-6 kg dwa duże kawałki

Zwierzęta:

- Pseudocheilinus Hexatenia XL

- Sinularia XXL

- Galaxea XL

- Gorgonia XXL

- Clawularia Virdis XL + Zoanthusy XL na 4 kg skałce

- Physogyra XXL

- Glon hetomorpha (obecnie najpopularniejszy jeżeli chodzi o refugium, nie dojrzewa i nie brudzi wody. Świetna pomoc przy zwalczaniu glonów niższych (w zbiorniku głównym też wygląda świetnie jak widać na moich zdjęciach).

- 3 x Hairy mushrooms 1 x L, 1 x XL

- Lobophyton xxl + grzybki, kolor brąz

- Caulastrea m + sansiblia

Zainteresowani niech piszą na gadu 7212377. Wszystkie oferty i rezerwacje przez gadu. Dla zdecydowanych na więcej korali rabaty.

Jesteś chętny zerknać jak wyglądaja moje zwierzaki? wyślij mi na gg maila to ci prześlę fotki koralowców. Proszę o cerpliwość mogę odpisać po paru godzinach ale odpiszę. Nie pisz na priva tylko na gg czasami nie zaglądam na skrzynkę w nano za co przepraszam osoby przeze mnie pominięte których maili nie odczytałem przy poprzedniej sprzedaży. Nie wysyłam pkp, wyłącznie odbiór własny.Zapraszam i pozdrawiam morszczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy ten "gon hetomorpha" nie jest przypadkiem z majej hodowli i akcji propagacji tego glonu w naszym kraju? Jeśli płaciłeś za ten glon napisz od kogo go kupiłeś. Jeśli dostałeś go za darmo to nie określaj go jako forma przetargowa zbiornika. Ja chyba jako jedyny zapłaciłem kasę dawno temu żeby go siągnąćdo Polski i wszelkie rozdania dla kolegów były obarczone obietnicą, że nie będzie on sprowadzony na poziom finansowy.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj , jestem zaintereesowany glonem hetomorpha !!! Pytranie tylko czy oddasz, jezeli nie to jaka cena? Pozdrawiam

ps . za przesylke oczywiscie place!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.