Skocz do zawartości
khorne01

Zalani sąsiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

Komu z was sie to udalo??

Jak bardzo teraz was nienawidza??

Jakie byly konsekwencje??

Temat na topie bo wtopilem wczoraj:)

Panowie i Panie prosze sie pochwalic aktami wandalizmu...


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile litrow polalo sie do sasiadow?:-0


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo z osmozy sie lalo... mysle ze jakies 15-20litrow...

ale moja ukochana z pietra nizej ma probem bo moj kot za glosno bawi sie piweczka w nocy a ja robie libacje i inne takie, juz byla na policji ( ?? ) a do spoldzielni... sic!! nie chce zalatwic sprawy jak "biali ludzie":) mam przerabane. wymyslila sobie, ze mam zlikwidowac akwarium:) hehehe oszalala.

dodam, ze nie mam pretensji o to, ze Ona ma do mnie za to zalanie, ale z kotem to delikatna przesada:(


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy...

Pani nie chce odszkodowania z ubezpieczenia mieszkania natomiast napisala pismo do spoldzielni mieszkaniowej...

Pada natomiast nastepujace stwierdzenie - cytuje:

Nie chce Ci szkodzic ale jak sprawa bedzie w sadzie to nie wiem jak to sie dla ciebie skonczy.

Cytat powyzszy nie jest wyrwany z kontekstu poprostu takie luzne zdanie...

Ja zawsze staralem sie zrozumiec wszystko i wszystkich przez co sam stalem sie dla wielu niezrozumialy ale przy takim zachowaniu moje sily sie koncza...

Jesli ktos z was mial kiedys taki problem to prosze o porade.

Psychiatra tez bedzie mile widziany bo mi sie przez takie sytuacjie schizofrenia poglebia:(


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.....ja to widze tak.tez na gorze mam sasiada z kotkiem co lata w nocy za pilka.mi to rybka bo ie jest to codziennie.

a u ciebie ona widzi to tak zwrocila ci uwage na kota ze halasuje.zlosliwie zalales jej mieszkanie:D

a serio w sadzie to wyjdzie na dziwna kobiete ze sie czepia nie moga ci zabornic miec akwa w domu wkoncu.

i obys serio nie robil tych libacji...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium możesz sobie mieć. Chyba że 3000L to może strop nie wytrzymać heh:) Jeśli koniecznie będzie chciała iść z tym do sądu to nic nie zrobisz jej prawo. Ważne jest że Ty wyrażałeś dobre chęci i dobrze by było gdybyś miał jakiś dowód czy świadka że chciałeś sprawę rozwiązać po ludzku. Bo nagle w sądzie ona zacznie mówić że Ty nie chciałeś jej zapłacić.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sadu sie nie boje:) Libacja to chyba chodzi o to, ze raz na rok przyjda na urodziny 4 pary znajomych i ktos sie glosniej zasmieje przy napoju wyskokowym, bo tancow nie ma. ja wychowalem sie w tym mieszkaniu. pani zawsze przeszkadzalo, ze sie z psem po szkole bawilem i takie tam. ja poprostu nie potrafie pojac o co chodzi jesli mozna zalatwic sprawuske po ludzku to czemu nie. niech sobie idzie do sadu, na policje czy do lasu. ja poprostu apeluje do ludzi by byli ludzmi. dziekuje za uwage:) pozdrowionka dla was wszystkich i obyscie nie zalewali sasiadow:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz OC mieszkania to może sobie iść nawet do sądu najwyższego. Wyrok będzie dotyczył naprawienia szkód i kto za to zapłaci? Ubezpieczyciel :)

Kobita tylko sobie komplikuje sprawę i uzyska to co mogłaby dostać znacznie wcześniej. Wszyscy wiemy jak u nas działają sądy :)


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na upierdliwe babsko jest prosta rada - cza jej spuścić łomot :)


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert: wiem dlatego sie nie przejmuje. tylko mnie nerwy biora jak pojawia sie jakolwiek mozliwosc, ze bede mial z nia stycznosc. wczoraj weszla domnie niegorzej niz szturmowy element AT:) roznica jest taka, ze chlopu przy.. a kobity nawet replika m4a1 nie bede straszyl.

@alef: wiem, wiem:) a dzis sie wieczorem strasznie slisko zrobilo:) czasem ktos cie w pospiechu niechcacy popchnie, szturchnie i jest wypadek. czesto zlamania jakies... pytanie tylko czy warto brudzic rece brudna krwia, lub dawac jej L4 z roboty (jesli gdzies pracuje wogole) i odszkodowanie za np. zlamanie nogi.

Plan jest taki: nie dam sie zgnebic i dalej bede sie usmiechal i mowil dzien dobry:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za imprezki możesz dostać MKK 250zl, od dzielnicowego albo policjantów interwenjujących. Jeżeli walniesz skruche pewnie pouczenie. Za zalanie mieszkania Sąd, to tylko w wypadku kiedy nie przyznajesz się do winy i nie masz chęci pokrycia szkód.(UGODA) Taka opcja albo z kieszeni albo ubezpieczenia mieszkania, a polskie prawo nie przewiduje zakazu prowadzenia akwa w bloku czy cos takiego równo dobrze powinni zakrecic ci wode w domu bo może z wanny się wyleje :) Poprostu omijaj szkodnika i tyle. Nie kombinuj bo możesz sobie chodować rybki ale z kolegami w celi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach jak to wspaniale mieszkać w swoim domku :)

smak blokowiska poznałem - nade mną pułkownik LWP

pode mną psycho baba z psycho mężem i psycho bachorem, obok metalowiec(też lubie ale nie tak głośno)

psycho baba waliła w kaloryfery budząc cały pion w bloku kiedy pisałem coś na klawiaturce(za głośno), LWP znowu mnie nienawidziło za deprawowanie córki :)

teraz mam gres na podłodze ziemie i robaki pod spodem i zalewam to raz na jakiś czas, po czym biore odkurzacz wodny, mopa i w godzinke jest po kłopocie.

A swoją drogą kłopoty z sąsiadami są i to równie lub bardziej poważne, jeden cymbał ma hurtownie ch. wie czego i od 4 ciężarówki zapierd. następny utrudnia budowe drogi (do tej pory jest polna tudzież błotna czy jak ją tam nazwać) ponieważ posadził 3 tuje które musiał by przesadzić - i nie da wywałaszczyć tych 3m2

wniosek taki - mendy społeczne są wszędzie jak nie w taki to w inny sposób życie utrudnią

a od przemocy lepiej z dala, no chyba że polizei z pałami startuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywiesc sasiadke do lasu oblac z karnistra samochodowego woda , wyciagnac zapalke i zmieni zeznania oraz wszelkie poglady moment :)

Jesli czy wachy szkoda to przejdz sie pod jej oknem z jakas recydywa , to powinno dac jej do zrozumienia :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

wywiesc sasiadke do lasu oblac z karnistra samochodowego woda , wyciagnac zapalke i zmieni zeznania oraz wszelkie poglady moment :)

Po takiej perswazji to pewnie zalozy morski baniak :):)

A tak serio to w Szewcji jak robisz impreze to wywieszasz kartke na klatce schodowej ze w danym dniu jest impreza i informujesz ze moze byc glosno. Wtedy nie ma najmniejszej szansy na jakies problemy z policja czy innymi organami wladzy. Zawsze mozna powiedziec ze informowales o takiej sytuacji. Powinienes sprobowac to samo zastosowac u siebie i zawsze bedziesz mial wytlumaczenie ze INFORMOWALES wszystkich o imprezie :)

Co do zalania to sie nie martwie jestem ubezpieczony tak jak 90% mieszkancow Szwecji. W wielu dzielnicach podstawa otrzymania mieszkania jest posadanie ubezpieczenia. Nie powiem ze zawsze pamietalem o zakreceniu osmozy kilka razy wylalo sie nascie litrow ale sasiad z dlou nigdy nie przyszedl :)


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@khorne01

gdybys mial sasiada lub sasiadke ktora Tobie przeszkadza a nie Ty jej, robi Ci jakies szkody to powiedzialbym Ci jak ich zalatwic za pomoca naszego wspanialego prawa.

No chyba ze centralnie idziesz na policje i jedziesz na nia ze to ona jest taka i owaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati studiowalem prawo kiedys:) nie lubie nikomu wadzic i mnie raczej nikt nie wadzi:) niech sobie idzie gdzie chce i do kogo chce. mozna by jednak wprowadzic w szkolach zajecia z czlowieczenstwa co by tacy ludzie jak ona nie wystepowali w naturze na wolnosci:) a za tydzien i tak o tym nie bede pamietal:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.