Skocz do zawartości
baz

Tani dolar Tanie zakupy w usa

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nasłuchałem się jak to tanio jest teraz coś kupować w stanach,chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście tak tanio jest - zna ktoś jakieś adresy sklepów internetowych z elektroniką, agd itp. które wysyłają do nas i może ktoś coś kupował i opowie jak wygląda sprawa cła, kosztów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym dużo słyszałem/czytałem.

Jestem na 100% pewny, że na sprzęt komputerowy nie ma ceł, bo jest on uzywany "do nauki" i można go sprowadzić bez problemu.

A co do reszty to trzeba by się dowiedzieć.


""""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jak jest z kwestia innego napiecia w USA? Ja korzystam z niskiej ceny za dolara uzupelniajac swoja biblioteczke akwarystyczna, ale moze faktycznie dobrze bedzie zainteresowac sie innymi niz ksiazki produktami.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dudnili w TVnie że różnice są bardzo duże i że się opłaca ściągać ze stanów myślałem że może by jakie laptopa bym sobie ściągnął jak by sie opłacało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocelocik daj tytuły


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thom - ja bym nie był na 100% pewien tego co mówisz - polscy celnicy na okęciu z uporem maniaka czepiają się każdego laptopa w torbie.

A biblioteczke warto uzupełniać - w tych amerykańskich książkach czasami piszą takie dziwy, że wielu na tym forum by tego nie przełknęło (bez solidnej popitki :) )

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam laptopa ze stanow, ale lampy czy pompy u nas nie podzialaja.

A szkoda bo roznica w cenie jest dosc duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co do ceny dolara:

jesli kogos stac na grube zakupy to naprawde warto poprostu pojechac tam i nakupić się na następne dwa lata - myśle tu o ubraniach, butach, uniwersalnej elektronice (a więc komputery itp a nie telewizory bo to nie podziala w polsce). Różnica w cenie jest powalająca - buty ktore w Polsce kosztują 299pln kupujesz tam za $19.99

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alef ale moze to buty z 4 paskami?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nie każdy może pojechać - nikt nie zna jakiś fajnych sklepów netowych które wysyłają do polski ,może koledzy którzy mieszkają w stanach pomogą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baz swego czasu w jakiejs gazecie dawali adresy stronek wlasnie.wchodzilem ale jakos nic mnie wtedy specjalnie nie powalilona kolana.jakiespol roku temu.nawet sa firmy ktorym zlecasz zakup i oni ci to wysylaja do polski.a nic nie szukales w google?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zaile.pl ale jakąś lichwą mi pachnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darekn - nie wiem czy z 4 paskami czy z pięcioma te buty. malo wazne.

w necie kupic tanio bedzie ciezko. Bo tam tak samo jak i u nas. Ta sama rzecz kosztuje pięć razy więcej w jednym sklepie niz w innym. Buty o ktorych pisalem w porządnym sklepie w centrum miasta będą kosztowac powiedzmy $159 a w outlecie $19.99

taki rynek


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qbab

Nic orginalnego:

Marine Fishes Michael'a

Reef Invertebrates Shimek'a

Aquarium Corals Borneman'a

Buduje wieksze akwarium i na nic bardziej ekstrawaganckiego mnie nie stac. Chociaz chodzi za mna The Reef Aquarium Sprung'a i Reef Invertebrates Calfo. Pewnie na z ktores zrobie sobie prezent na swieta. Ostatnio byl juz jakis topic o o ksiazkach, ktore warto zakupic.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.