Skocz do zawartości
PawełZontek

[S] Nassarius Vibex najlepsze do DSB i nietylko

Rekomendowane odpowiedzi

@nowy_zarażony, to co może jedna przesyłka :)

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za:) Mam problem z kompem teraz, ale wieczorkiem bede na gg, zgadamy sie co i jak. Zawsze mozna odbior polaczyc z jakas wymiana szczepek czy kawka:)

pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

to zamawiamy ślimaki hurtowo i przesyłka do Katowic, w umówiony dzień ja dojadę do Katowic no chyba że skorzystacie z zaproszenia i podjedziecie z ślimakami do mnie :).

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie ustalcie szczegóły ja niestety nie bede online juz dzis, dopiero rano dlamnie pora dnia i godzina nie stanowią problemu kawe chetnie wypije podzieli/wymienić sie niestety jeszcze nie mam czym bo xenie pewnie macie :)

pozdrawiam Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wielkie uznanie dla tego faceta, ktory oferuje Wam takie "cacka".

Smiesza mnie pytania o dwie czy dziesiec sztuk!!!

Te slimaki nie szkodza, wrecz przeciwnie bardzo pomagaja w utrzymaniu Waszego zbiornika w nalezytej czystosci!!!

Osobiscie mam ich okolo 100 szt i ciagle mysle o dokupieniu wiecej.

Wielkie uznanie dla tego tego czlowieka, ze pomomo wszystko dzieli sie z nami takimi zdobyczam, bo nawet najlepsze sposoby filtracji nie pozwola na doprowadzenie zbiornika do nieskazitelnej czystosci jak te male stworzona.

Pozdrwawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę że rekomendacje prosto z USA, to się chwali i potwierdza przydatnosć tych ślimaków.

Natomiast sposób w jaki kolega @PabloNY przekazał jest trochę sarkastyczny, i sprowadzający sprawę do tematu ....oni to są sto lat za murzynami.." , w każdym razie kto pyta nie błądzi a w akwarystyce morskiej jesteśmy przyzwyczajeni do śmiesznych pytań, więc @PabloNY jeśli "tryskasz" lepszą wiedzą to "MY" jesteśmy chłonni wiedzy i nowości i postaramy się nie zadawać śmiesznych pytań :).

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Hamburgu w 500 l tylko 5 wystarcza. Patrz pan, jak to od polozenia akwarium zalezy :).

Ale do rzeczy: slimaczkow normalnie to nie widac bo sie zakopuja, za to przy karmieniu ryb wszystkie wyskakuja na powierzchnie i wlaczaja turbo, przeszukujac zakatki, w ktorych moglo cos sie przd rybami uchowac. Fajne zwierzatka.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, a czy przypadkiem nie zaczynales od 480 litrow? jeszcze ze dwa lata i napiszesz, ze masz 520 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzebien przelewowy mu sie coraz bardziej zapycha i ma coraz wiecej wody w akwa :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZiZi

Wymiary akwarium to 107x73x70, ale nie jest pod czubek nalane bo co wleje, to mi sie grzebieniem wylewa.:)

Odchodzi tez grubosc szyb....

Sam nie wiem.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak Stani, ale powoli dochodzisz do wniosku, ze jednak ilosc wody sie zwieksza :); mysle, ze po prostu daj pojemnosc brutto jak robi wiekszosc morszczakow, ew. wez pod uwage poza zyciem, skala, np: termometr, koncowki elektrod, oczywsicie pompy, czyszcik... to wszystko zmniejsza ilosc wody w baniaku

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje ślimaki też już odebrałem - fajne maluszki, a jak reagują na karmienie ryb :):D:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje mam nadzieję że ślimaczki dotarły w szczęściu i zdrowiu do wszystkich. Niestety albo na szczęście dla mnie już się skończyły ( nie tak łatwo było nad nimi zapanować w sumpie). Przy okazji wyłapywania musiałem wreszcie wytargać odpieniak, i dzięki temu został wyczyszczony:):)kto wie kiedy by to nastąpiło gdyby nie nassariusy. Oraz hehe wnikliwie zwiedziłem warszawskie dworce, a rozkład PKP to hoohooo!!!! Uwaga od 12 grudnia zmiana rozkładu:D


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślimaczki dotarły właśnie przechodzą aklimatyzację .

pozdrawiam

Roman Tworuszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Troman czy to te ślimaki które zamawialiśmy dzisiaj :szok ?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam doszły do mnie informacje o kilku zgonach w podróży szukam odpowiedzi dla czego. Ze stanów ślimole przyszły do mnie w wilgotnej ligninie ja natomiast wysyłałem w wodzie ale podróż była o wiele krótsza czy może to był przypadek czy mój błąd?:)( :)(:)(


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie cała ekipa przetrwała podróż wyśmieniecie :) i nadal jest komplet, z czego bardzo a bardzo sie cieszę:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.