Skocz do zawartości
Darekn12

rysy na szybie od gabki

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem powstaly mi rysy na szybi od mycia gabka.taka gabka co z 2 stron ma rozne materialy-kuchenna do mycia garnkow.

zeby nie bylo mylem okna a nie akwa:-)

i powstalymi delikatne ryski.w sumie na 1 rzut okiem niewidoczne ale ja jak wiem gdzie sa to je widze caly czas.czy jest jakas mozliwosc spolerowania szkla?jesli tak to jak?

bede wdziecznybo przynajmniej kobieta mniena swieta nie wyrzuci z domu:D:D::):drink:drink:drink


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo okna powinny myć kobiety, one wiedzą jaką gąbką można to robić :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdaj relacje czy pomoglo bo ja mimo bycia kobieta mam porysowana przednia szybe akwa na wysokosci lustra wody wlasnie od takiej gabki do naczyn :) i czesto nie widze zawartosci baniaka tylko same te rysy...


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie ze mycie okien zarezerwowane jest dla kobiet :) powód? one to robiią lepiej, a jak juz sie porysze szyba to najlepszy sposob to "dwutlenek ceru" i drobne ryski znikają. Nie radze jednak robic to na szybie od akwarium zalnego woda :D


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLEAR VUE GLASS POLISH z TURTLE WAX powinienes dostac w slepie motoryzacyjnym... klienci to chwala wiec mozna przetestowac na troche innej szybie.


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berklej nie uwazam zebym myl gorzej zawsze pomagalem w tej kwesti w domu.tylko teraz kobieta kupila ferelne gabki.ktos musi byc winny:D:D:D:D

ogladalem je wczoraj to ta chropowata strona jestz dodatkiem korundu.do silnie zabrudzonych powierzchni.

mehi jak tylko zrobie i sie uda dam Ci znac,jednak nie wiem jak bedziesz chciala to zrobic od wew. strony akwa.chyba ze masz rysy na zew.?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy plus tego wypadku

tesciowa powiedziala ze mi okien nie da umyc:D:D:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale macie problemy...nie szkoda Wam czasu na mycie okien??...napewno zabiera to sporo czasu...nie lepiej polezec sobie troche...poza tym swiatlo sloneczne w tak malym zbiorniku jakim jest akwarium powoduje wzrost glonow a przez brudne szyby jest ono niezle przefiltrowane...lezysz sobie jak skora z diabla i nie martwisz sie o zakup nowego "cudownego" srodka,ktory to ma te glony wytepic...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iceberg ktos musi umyc oknasamemu sie nie zrobi.nie wiemkto u ciebie to robi alenie wnikam.bo sadze ze nie siedzisz w domu-mieszkaniu gdzie nie docierado srodka swiatlo sloneczne...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.