Skocz do zawartości
Nuroslaw

kino domowe czy .... ??

Rekomendowane odpowiedzi

Marti , mam wrażenie ,że opisujesz brzmienie innego sprzetu niz Yamahy. Jesli mówisz ,że sa braki w niskich partich częstotliwosci to jakies nieporozumienie , bo AZ1 ma taki bas że klepki parkietu odstają . Dotatkowo przy własnych 24bit procesorach ten dźwięk jest precyzyjnie kontrolowany i nie męczy uszu za co lubie Yamahę. Jedyny niedosyt jaki może spotkać audiofilów to lekko cofnięty środek , ale u Ciebie jest on wypuklony !.

Więc chyba rozmawiamy o dwóch różnych firmach , albo te Yamahę podłączyłeś do podstawokowych monitorków i nagłaśnia to duże pomieszczenie , wtedy bedzie taki efekt jak opisujesz.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nuroslaw :

1. słuchać radia

2. obejrzeć film na kompie i poczuć lepszy dźwięk niż dają mi teraz głośniczki samsunga z sub.

2. posłuchac muzyki z płyt: rock, klasyzna, etniczna (ruskie, ukraińskie, celtyckie)

3. i słuchać radia

4. podłączyć się w końcu pod telewizor.

Zestaw stereo.

Wzmacniacz, tuner, cd.

Dla kina domowego nie widzę tu zastosowania.

Do 1000 pln napewno coś skompletujesz ze starszych klocków.

Konkretnych firm ci nie podam, to już dobierz do swojego słuchu.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

Marti , mam wrażenie ,że opisujesz brzmienie innego sprzetu niz Yamahy. Jesli mówisz ,że sa braki w niskich partich częstotliwosci to jakies nieporozumienie , bo AZ1 ma taki bas że klepki parkietu odstają . Dotatkowo przy własnych 24bit procesorach ten dźwięk jest precyzyjnie kontrolowany i nie męczy uszu za co lubie Yamahę. Jedyny niedosyt jaki może spotkać audiofilów to lekko cofnięty środek , ale u Ciebie jest on wypuklony !.

Więc chyba rozmawiamy o dwóch różnych firmach , albo te Yamahę podłączyłeś do podstawokowych monitorków i nagłaśnia to duże pomieszczenie , wtedy bedzie taki efekt jak opisujesz.

pozdrawiam

Przepraszam, a co ma odstawanie klepek do przyjemności ze słuchania.

Bas Yamaha ma, ale brakuje mi pewnego zakresu, nic na to nie poradze tak moje uszy to odbierają.

I znowu dochodzimy do tego że co się podoba innym to i mi powinno.

Każdy z nas słyszy inaczej, inny zakres częstotliwości.

Dla mnie yamaha poprostu krzyczy, dla kogoś innego bedzie miała piękny dźwięk.

Ja napisze że piękny dźwięk ma xxxx, a dla kogoś innego będzie porażka.

Pisząc tu posty chodzi mi tylko o to że kupując sprzęt audio powinno się kierować własnym słuchem, a nie tym co piszą inni.

Yamahe podałem tylko jako przykład dobierania sprzętu, wg opini innych, tak jak ja to zrobiłem.

To ja mam czerpać przyjemność ze słuchania.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marti , własnie chodzi o to krzyczenie. Gdybyś napisał ,że nie slyszysz czwartego skrzypka w piatym rzędzie , to bym zrozumiał , ale wytykasz wadę która jest domena sprzetu za 500 czy 600 zł a nie klocka za który dałeś 7 tyś euro. We flagowych modelach o takich wadach nie może byc mowy , najwyżej niuanse , które każdy inaczej odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z andriewem, wtopy z drogim sprzetem zdazaja w typowo audiofilskich firmach, ale nie u yamachy i innych uzananych producentow, to po prostu musi grac conajmniej poprawnie, to moze nie krell, ale przy odpowiedniej konfigurqacji powinno zagrac na zadowalajacym poziomie i to niezalezenie od preferencji sluchajcego, chyba, ze zle dobrane kolumny, byle jakie kable, plyta kupiona na strganie i inne....o co kupujacego taki sprzet nie podejzewam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widze że chłopaki tu nie tylko całe serce w akwaria wkładają ale im zostaje też chęci i kasy na audiofilskie pasje :)

Ja nie jestem jakimś kompletnym betonem słuchowym, ale też żadnym audiofilem więc na temat "jedwabistej muzyki w różnych partiach zakresu" nie będe się wypowiadał :) ale wypowiem się na temat kina.

@nurosław - sprzętu za 800-1500zł nie usłyszysz w sklepie bo po pierwsze miejsce do odsłuchu zajmują droższe zestawy i głośniki w tych tańszych są postawione na kupie, a po drugie sklepy raczej są dużymi pomieszczeniami gdzie takie małe zestawy nie mają szans. Małe głośniczki satelitki w tych zestawach to nie czarodziejskie pudełka i fizyki nie oszukają. mogą ci tylko tony wyższe dobrze odtworzyć a za basy odpowiedzialny jest subwoofer i bez niego to można sobie z łuku w torbę strzelić słuchając standardowych zestawów all-in-one. Z subwooferem brzmi to całkiem fajnie dla większości ludzi. Jeśli masz pokój nie większy niż 20m2 to taki zestawik w twoim przypadku da radę. Przy większych to już coś większego trzeba by kupić. Nie chodzi mi tu o głośność tylko dzwięk w kinie domowym ma cię otaczać i brzmieć ładnie a nie jak klepanie deskę o deskę lub echo w górach - co się stanie przy małym zestawie w dużych pomieszczeniach. Konkretnego modelu ci nie polece bo nie sprawdzałem ostatnio co jest na rynku ale większość jest podobnych możliwościami a różnią się tylko designem, firmą i wodotryskami (oczywiście mówimy o znanych firmach sprzętu audio/video).

@aquamaniac - widzę że masz słuchowo lepsze możliwości ode mnie :) ale jesli szukasz czegoś dobrego do kina jak i do zwykłego odsłuchu stereo to w chwili obecnej jak bym miał wybierać coś w przystępnej cenie a z dobrymi możliwościami to bym się skusił na następcę modelu który posiadam Yamaha RXV-661. Posiadasz tam wszystko co potrzebne do kina domowego w tej klasie cena/jakość. Myśle że w DE dostaniesz go za ok 500 euro.

Nie polecam natomiast pioneera - miałem dwa i mi bardzo nie pasowały szczególnie niskie dzwięki. Jak pod te same głośniki podpięłem Yamahe to jakbym nagle znalazł się w innym świecie :) . No chyba że od tego czasu lepiej zaczeli robić te pioniery ale wątpię.

Co do głośników to tu już musisz posłuchać co by cię zadawalało. Do tego amplitunera faktycznie lepsze by były jakieś magnaty lub JBLe ale zestaw tych firm z subwooferem ciężko ci będzie do 500 euro dostać.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

Marti , własnie chodzi o to krzyczenie. Gdybyś napisał ,że nie slyszysz czwartego skrzypka w piatym rzędzie , to bym zrozumiał , ale wytykasz wadę która jest domena sprzetu za 500 czy 600 zł a nie klocka za który dałeś 7 tyś euro. We flagowych modelach o takich wadach nie może byc mowy , najwyżej niuanse , które każdy inaczej odbiera.

Nie wiem o czym ty mówisz :)

a jakim klocku za 500 czy 600 pln ja mówie.

Pianocraft cena sprzed roku 2500 pln.

Nie pamiętam poprzedniego modelu amplitunera kina domowego ale kosztował ok 4500 pln.

Oczywiście nijak to się ma do twojego AZ1 który w 2003 kosztował ponad 10000.

Tylko prosze nie pisz o nim że jest audiofilski :)

bo doprowadzasz mnie tym do śmiechu.

Dzięki swojej pracy wiele razy gościłem u audiofili w domach.

Pokaż mi audiofila który używa amplitunera do odsłuchu, i w dodatku kina domowego z dsp :)

Ich sprzęty są pozbawione wszelkich bajerów łącznie z brakiem pilotów, które ich zdaniem mogłyby wprowadzać zakłócenia.

Naoglądałem się tego już od groma, łącznie z ich płytami cd z powłoką 24 karatowego złota.

Cały czas mam tą yamahe pianocraft, i zdania nie zmienie, dla mnie yamaha krzyczy, nie pasuje mi ten dźwięk i koniec.

Dziwne też jest że atakują mnie tylko właściciele yamahy :)

Ja nie atakuje firmy, poprostu mojemu słuchowi nie pasuje charakterystyka jaką charakteryzuje się yamaha.

Na początku roku będe kupować jakiś zestawik, teraz ważniejszy był telewizor.

Wybiorę go według własnego uznania.

Jeśli spodoba mi się dźwięk płynący z nowego modelu yamahy i będzie wg. mojego słuchu lepszy od innych firm które odsłucham to wezme yamahe.

Ale napewno już nie kupie tak jak kiedyś sprzęt audio bo się komuś podoba i pisał same pochlebne opinie !!!!

A yamaha była tylko przykładem mojej głupoty, bo kupiłem sprzęt który zamiast dobrać do siebie, zakupiłem na podstawie opini innych.

I tylko o to mi chodziło, żeby nie sugerować się opiniami innych przy zakupie audio.

Należy dobrać sprzęt do siebie, aby czerpać przyjemność ze słuchania.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matri701, ja przestałem już kumać lub nie doczytałem :) nalegasz na odsłuchy, a sam biadolisz nad tą wieżyczką "Pianocraft". Wychodzi na to, źe mając wcześniej nieprzyjemny kontakt ze sprzętem Yamahy kupiłeś ją w ciemno i jeszcze jedno - czy ci znajomi audiofile polecili Ci tą wieżyczkę "pianocraft"?

EDIT

Doczytałem - sugerowałeś się opiniami z forum ale wydaje mi się, że nie audiofilskiego


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko o to mi chodzi że zakupiłem po raz drugi sprzęt który mi nie odpowiada, zasugerowałem się opiniami z forum audio.

@Rebciu szukając mini wieży za ok 2500 pln napewno nie szukałbym jej na forum audiofili.

Więc nie wiem o jakie fora ci chodzi.

Po drugie ani yamaha, ani denon czy inne podobne nie są sprzętem audiofilskim, tylko sprzętem dla mas, także nie mylmy pojęć.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stoję za Yamahą czy Denonem. Biorę pod uwagę to co napisał Andrzej (o klocku za 500 cz 600 zł). Rozkładając tą Twoją wieżyczkę na czynniki pierwsze - odrzucając radio z RDS-em, DVD, tuner i głośniki - jak myślisz ile jest wart wzmacniacz w tym sprzęcie? Nie chcę Cię atakować tylko poprzeć Andrzeja bo są wzmacniacze wielokanałowe, które mają przyzwoite stereo i jeśli zadba się o resztę ogniw to przeciętny "nieaudiofil" z pewnością bedzie zadowolony. Oczywiście na taki sprzęt trzeba wydać sporo kasy i każdy komponent dobierać pod siebie.

Jeśli ktoś chce naprawdę złożyć sobię fajny i niedrogi sprzęcik do słuchania muzyki (z możliwością podpięcia telewizora :)) to proponuję poszperać na forach audiofilskich opinii z przed 2-3 lat o sprzęcie budżetowym i jego konfiguracji, który jest chwalony ale przez osoby mające pojęcie na ten temat. Potem pozostaje tylko szukać okazji na allegro lub właśnie na forach dla audiofilów :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marti , może AZ9 nie jest audiofilski, bo jest wielokanałowy , jenak zapewniam Cie że stereo ma na bardzo wysokim poziomie i wiele klocków dwukanałowych nokautuje w przedbiegach. Może Tobie wystarcza 2 kanały , dla mmnie nie , gdybyś miał okazje posłuchać SACD multichanel to bys wiedział o czym mówię.

Chodzi oto abys nie pluł na firme , która produkuje dobry sprzet i jest wysoko oceniana przez fachowców. Swiadomie wprowadzasz w błąd ludzi pisząc ,ze miałeś model z najwyzszej pólki i tak kiepsko grał . To jak graja słabsze modele Yamahy az boje sie posłuchac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, co za bufon - a święta idą ('nie chce cie atakowac ...., tą twoją wieżyczke ....). Może o filatelistyce pogadamy ? Może o kosmologii ? Nie znasz sie czasem na na chiromancji bo chciałem sobie kupić poradnik i nie ma mi kto doradzić.

żenada


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alef :

Boże, co za bufon - a święta idą ('nie chce cie atakowac ...., tą twoją wieżyczke ....). Może o filatelistyce pogadamy ? Może o kosmologii ? Nie znasz sie czasem na na chiromancji bo chciałem sobie kupić poradnik i nie ma mi kto doradzić.

żenada

Alef, a ty znowu swoje... Jakiś adwokat jesteś czy rzecznik praw obywatelskich?

Napisałem Twoją z dużej litery aby Marti709 widział, że odnoszę się do niego z szacunkiem więc źle cytujesz moje teksty. Napisałem wieżyczkę bo jest to sprzęt nieduży w porównaniu do złożnych dużych klocków - jak poczytasz forum to niejednokrotnie się spodkasz z określeniem "baniaczek". Zresztą... tylko udowadniasz swoimi atakami na mnie kim tak naprawdę jesteś.

EDIT:

Alef, tak patrzę... i wychodzi, że to Ty w tym wątku jako jeden z pierwszych się wypowiedziałeś (19 minut po powstaniu tematu) i wytykasz mi, że zabieram głos w tej dyskusji :)?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie mozna jak ludzie ?????????????????

jesli lubimy jakąś tam muzyke to nawet na zwykłym "jamniku" bedziemy jej słuchać(ja wokalnie nie jestem zbyt uzdolniony , więc nie mylić ze mną)

Chyba zaden z tu obecnych i wypowiadajacych sie w temacie nie jest krytykiem muzycznym, wiec jesli kazdy sprzet ma wady i zalety to na jaką cholere sie spierać i doprowadzac do agresji ???

P.S.

pisze to szczególnie z tego powodu iż zauważyłem ze jak ja już coś napisze to po mnnie nikt wiecej nic nie pisze i temat zamiera...

..wiec dla rozładowania napiecia :) luz panowie

P.S. II

a tak na marginesie ....majac najlepszy sprzet i najzajebiaszcze kolumny...to jak nie uzyjemy do tego odpowiednich przewodow to i tak dooopa ....jesli wezmiemy je z najwyzszej półki to jest to prawie polowa ceny tego co damy za sprzet


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamnik, sory ale jednak muszę coś dopisać.

Tak tylko żeby wyjaśnić Ci, taką małą drobnostkę, że nie musisz być wokalnie uzdolniony żeby słuchać muzyki i już zmykam:)

P.S

Chyba że musisz śpiewać podczas słuchania to przepraszam.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jamnik

Nie ma co rozładowywać, to typowa wymiana zdań na forum :)

Tak jak mamy różne zdania, inne kolory nam się podobają, tak samo mamy inne preferencje słuchowe i tylko to próbuje wytłumaczyć.

Chociaż mam w domu yamahe pianocraft i jej dźwięk mi nie pasi to tak pisze na forum.

Jestem osobą która potrafi negatywnie wypowiedzieć się na temat rzeczy którą posiada.

Co do jakości bo zaraz podniosą się krzyki, to chciałem powiedzieć że w seriach pianocraft końcówki mocy tworzą pary tranzystorów sanken, tak jak we flagowych wyrobach yamahy :) np. DSP-AZ9

@Rebciu

jaki cel był w rozbieraniu mojej wieżyczki na czynniki pierwsze.

Idąc tą drogą i rozbierając AZ9 na czynniki pierwsze jej końcówki też będą warte z 1500, a idąc dalej same kondensatory ze 150.

Tak jak pisałem w którymś poscie, nie robie ataku na yamahe, miałem 2 modele tej firmy i tylko opisuje swoje odczucia.

W przyszłym roku planuje zakup kina domowego i tak jak pisałem jeśli spośród wielu firm które będe odsłuchiwać, najlepszy okaże się z yamahy, to kupię yamahe.

Ale będzie to mój wybór, na podstawie własnego słuchu.

Tak samo możemy się kłócić na temat kolorów, mi się podoba czarny, a komuś innemu biały :)

Myśle że każdego opinie powinno się szanować, nawet jeśli ona jest negatywna, dla firmy której sprzęt i my posiadamy.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie myślałem o kwocie na początek ok. 1000 zł ( w uzasadnionych, potwierdzonych przypadkach .... )

wzmacniacz steroe(Denon) + tuner, lub ampli stereo + 2 gł. KODA

piszę ok. 1KPLN, bo wiem że zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze dorzuć 0,2-0,3 KPLN i będziesz miał lepszy :)

wczoraj odsluchałem zestaw KD Pioniera z 2200 (AMPLI i DVD Pionieer + 5 gł. YAMO) i nie byłem zadowolony. - czasami mam wrażenie że mini JVC za 1200 lepiej grało (ale odsłuchiwane w całkowicie różnych pomieszczeniach).

Pokój 25 m2 bez mebli (tj. akwa, dwie kanapy, stół i trochę roślinności :). Dwa okna na świat.

Nie chcę wydawać zbyt dużej kwoty bo potem ma byc nowy obiektyw

macro do Nikona, potrzebuje nowego HID`a 21W i jakiegoś XTX, nie mówiąc o tym, że w akwarium zasolenie wzrasta :)......., a i "nowego" U-boota przecież mamy w

bałtyku. nie mówięc o tym że i mój Qń :) musi też mieć co jeść.

Tak jak widzisz, muszę zachować jakąś hierarchię wartości :))

A męczę tym siebie i innych, aby nie skończyć jak aparatem foto. lustro niby fajne, ale niedofinansowane ostatecznie gorzej (za wyjątkiem AF) wypada niż kompakt Nikon`a. A przecież różnica w cenie znaczna.

A z mądrości:

1. lepiej sprzęt mniej znanej firmy, a więc tańszy a lepiej wypasiony

2. a z mechanicznych: lepszy prostszy model znanej firmy

no i bądź tu mądry :)

A tak liczę że telewizor kupię dopiero za dwa lata.

Zdaję sobie sprawę, że w tej kwocie wybór czegoś w miarę dobrego jest niezwykle trudny, ale może znajdzie się coś ciekawego.


akwa 330 l małosolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrzej - prawdopodobnie to wyszystko wiesz... ale:

dokup sobie wzmacniacz stereo i z yamachy daj sygnal poprzez niego na przednie kolumny, rozwiazanie ma te zalete, ze mozna sluchac CD w najlepszej konfiguracji, a takze w SACD sie przydaje, oczywscie z zrodla 6 kanalow idzie do AV, a dwa do wznaczniacza, mozna wtedy zaiwestowac w dobry interkonekt i kable glosnikowe i .."no i gitara" jak mawia Kiepski

zalety:

- to lepszy dzwiek zarowno w CD jak i SACD za stosunkwo nieduze pieniadze, mozliwosc latwiejszego wysterowania kolumn, poprzez dobor odpowiedniego wzmaczniacza

wady:

- przy SACD trzeba zrownowazyc glosnosc kolum przednich z reszta kolumn, najlepiej firmowym szumem z yamachy, mikrofonem lub na oko :)

specjalnie nie ma znaczenia, ze bedzie troche inna barwa z kolumn przednich, no chyba, ze masz wszystko ustawione jak nakazuje standard SACD - w co watpie

EDIT

to jest w miare dobry i tani sprzet:

http://www.vincent-tac.de/en/produkt/voll/sv_233.php

W niekorych recenzjach porownywano go z integrami w granicach 20 kz i wypadl calkiem przyzwoicie, ma XLR 40 000 uF na kanal i az 280W przy 4 omach na kanal

niestety jest to kopia jakiegos tam integry amerykanskiej , wykonana przez chinczykow, ale na tyle dobrze ze jakosc dzwieku do ceny to hit; nie wiem jak z powtarzalnoscia jakosci, ale w srodku wyglada bardzo ladnie i jak ktos policzyl sama cena czesci do niego uzytych przekracza jego wartosc :), porownwyalem go z Coplandem, EA, mimo, ze Ea 2 razy drozszy wypadl blado;

oczywscie nie chce nic sugerowac, to tylko informacja, ze mozna znalesc dobry sprzet w znakomitej relacji cena/jakosc dzwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno.

które dane są prawdziwsze (dla mocy całego sprzętu)

Powyższy Pionier 3 gł. 100W i 2 x gł. 80 W łącznie 460 W mocy

ampli z tyłu ma napisane 280 W. Ampli i głośniki 6 Ohm

Jaka bedzie rzeczywista moc? rozumiem że w stereo pełna, a w KD ogranczona do mocy ampli, czy inaczej to się liczy ?


akwa 330 l małosolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tych danych trzeba podchodzic z rezerwa, szczegolnie przy sprzecie budzetowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiZi , wiem że dwukanałowy wzmacniacz zagra troche ciepjen i neutralniej niż cyfrowy potwór wielokanałowy , mozliwośc oczywiscie jest rozpięcia przedwzmacniacza z końcówkami i podłączenia innych końcówek. Jenak obecne zestawienie mi odpowiada , poprostu nie chce dostawiać kolejnych klocków.

O kabelki i jakośc prądu zadbałem. System zasila dobrej jakości kondycjoner. Kabelki głośnikowe to Audioquest i interkonekty to węglówki Van den hulpozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncycjonery kiedys testowalem u siebie, ale jakos nie slyszalem roznicy, bylo mi szkoda kasy - a swoja droga do takiego wzmacniacza jak masz to musi byc niezly kawalek koncycjonera :)

z glosnikowych to mialem:

- MOGAMI Blue Rocket - swietny tani kabelek

- Van Der Hul weglowo/midziano/srebrny - szybko sie go pozbylem, jakos mi nie pasowal

- Transparent Audio music wave bi-wire, dokladnie nie pamietam modelu - ale ten teraz mam i jestem bardzo zadowolony

z interkonektow:

- KIMBER KABLE Silver Streak, mam ten, wlasciwie to kupilem go do coplanda, pozniej cos tam pozamienialem ze sprzetem i tak se zostal wlasciwie nawet z obecnym zestawem nie sluchalem innych, przestalo mnie chyba mnie bawic zonglowanie kablami i sprzetem

SACD masz podloczone analogowo? czyli 6 kabelkow RCA, czy jakos inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.