Skocz do zawartości
**akwarysta**

[O] 15kg żywej skały ,szczepki

Rekomendowane odpowiedzi

jakie szczepki i czy możesz wysłać ?

Jeśli tak to brał bym trochę skały takie małe kawałki pod szczepki i pare szczepek. Zależy jakie masz na wydaniu.:)


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym wzioł troche skały jeżeli koledzy się podzielą i ewentualnie szczepki


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to wał z tym numerem gg


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden wał mój drogi. Ja tej skały nie mam tylko koleżanka. Ona mieszka w Gnieźnie a obecnie jest w trakcie przeprowadzki do Poznania dlatego nei ma czasu na odpisywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie szczepki?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupi chyba nie jestem i widze co mi odpisla na gg:

9595340 (19:51)

nie no ja szalu z wami dostane nie mam niczego takiego jakis idiota podaje moje gg na prawo i lewo nawet nie wiem o co chodzi


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też już to sprawdzałem tamta osoba wogóle niewie o co chodzi więc nie wato sobie tym zaprzątać głowy


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja pisałem tam dziś rano i wszystko było dobrze. Tam chyba jest jakiś konflikt rodzinny wydawac czy nie. Bo najpierw rozmawialem z jedną osobą ,która mi kazała podac adres i obiecala przesyłke na mój koszt a po godzinie kiedy chcialem sie spytac o cos to odpisano mi z tego numeru ,ze nikt tu nic nie wydaje.Zobaczymy czy paczka dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sobie z nas jaja robi, a to nieładnie:sad


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze na oba numery gg autora i tej koleżanki nikt nie odpowiada.

Może autor wątku napisze co i jak czy jeszcze aktualne?


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę sie pochwalic. Dzis dostałem przesyłkę a w środku 15kg żywej skały. Dostawca mnie musiał reanimowac ,bo o mało nie zemdlałem z wrażenia na ulicy. Pozdrawiam wszystkich ,jakby miał ktoś na wydaniu kilka grzybów-akwariowych nie halunów to bym prosił.:yes:yes:yes:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odpowiedzi nawet nie dostałem.

pozdrowienia


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje!!!!

A pewnie było tak..... hehe- przeprowadzka to niezły bigos dużo stresów i konflikt i kobitka pewnie nieświadoma wartości (no bo facet nie przyznawał się ile wybulił) pozbyła się jakiś śmierdzących zgnilzną kamieni no i teraz dopiero będzie......:)

Ps. nie wiem czy na wszelki wypadek nie przyznać się swojej ile dałem za BK:D

:D:):D:D


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. nie wiem czy na wszelki wypadek nie przyznać się swojej ile dałem za BK

Nie rób tego nigdy Pawle. Ja kiedy przyznałem się ile dałem za Arkadię 3x250W to po całej nocy dziurawienia mózgu , następnego dnia musiałem gnać do jubilera po prezent :love.

Pozdrownienia Tomek


160x60x60 ,sump 100x40x40, deltec hlp 5250,deltec TS1060s, mixer KM500,IKS Aquastar z dodatkami, dozownik aquastar4pro,lampa Arcadia series3-3x250W HQI(BLV14k)+2x80W actinic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PawełZontek a ja, bym Ci proponował zawyżyć cenę odpieniacza, na przyszłość jak znalazł:)

System działa tak, np:

mówisz że widziałeś fajną pompę, ale jest droga, kosztuje 4 koła(przyzwyczajasz do niebotycznych cen) i potem oficjalnie, smutny kupujesz "gorszą" za 2 koła, która i tak jest super:)

Na szczęście moja żona, sama namawia mnie żebym kupował porządny sprzęt,bo sama wciągnęła się w morszczyznę:D


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co gorsze czy nagłe "wydanie":) czy jubiler::Dozingoff


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.