Skocz do zawartości
domat

Pomoc w założeniu rafki:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mianowicie postanowilem założyć swoja Mini rafe:). Dużo już o tym czytałem lecz na samym początku potrzebował bym pomocy jakiegoś doświadczonego morszczaka:) Mieszkam na Śląsku w jaworznie i jeśli znalazła by się tutaj w okolicy jakaś osoba która mogła by pomóc w doborze sprzetu i początkach to prosił bym o kontakt... oczywiscie nie za darmo:):drink

Pozdrawiam


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,wiele porzytecznych informacji znajdziesz wlasnie na tym forum DZIAL DLA NOWICJUSZY,czytaj i studiuj dostepna tam wiedze do bulu,a jak ci sie zrodzi juz konkretny pomysl,ponownie zapytaj na tym forum,sa tytaj osoby ktore chetnie ci pomoga,ale musisz sie okreslic,pozdrawiam i zycze fascynujacej lektury,uwierz mi naprawde warto!!!


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak grzegorz napisał, decyduj sie na zbiornik oczywiscie jak najwiekszy, no moze nie wiecej niz 2000 l bo koszty straszne.Jak juz bedziesz znał dokładnie wymiary to pytaj a dowiesz sie jaki dalej sprzet.

Dzialaj ostro bo jak koparki pokryje gruby lod to wlece tam na nurka a Tobie jakiegos korala przywioze :)


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom rozumiem:) ale ja juz mam wiekszosc zeczy zaplanowana co i jak upatrzyłem sobie baniaczek z osprzetem tylko teraz potrzebuje wlasnie tutaj kogos z moich okolic zeby przedyskutowac dokładnie czy zamawiac a gdy to juz wszystko mi przyjdzie aby pomogla ta osoba mi w poczatkach gdyż pewnie pojawi sie masa niejasnosci a gdy bedzie jakas osoba tutaj niedaleko do ktorej mozna podjechac jak cos nie wyjdzie to jednak całkiem inaczej niż pytac poprzez forum.

Może to nie bedzie takie straszne chodzi mi o te poczatki tak jak mi sie to wydaje lecz chcialbym to wszystko przedyskutowac z kims czy wszystko dobrze zaplanowałem...

Pozdrawiam:)


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie pomoge w miare mozliwosci i oczywiscie za darmo:D Wbijaj na gg jestem zawsze wieczorkiem.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.