Skocz do zawartości
LUK4344

NOWA SKAŁA KORALOWA?!

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item295925769_skala_koralowa_skaly_koralowe.html

komu, komu?

nówka nie śmigana!

komu, komu?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre:drink


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna by je stawiać za wzór:D


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież pokazał wszystkie gatunki z jakich utworzył super korala :)

Widziałem nawet jedną rybkę. Czy superkoral ma skrzkela ?


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rebcio na zwolnieniu, że zastępstwo wziąłeś Synek ?? O Kwiatku nie wspomne. Was jednak trzeba leczyc - i to szybko.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynasz dyskusję w swoim stylu i po co?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rebciu do jasnej cholery - co ja zaczynam ???

Dalem linka do aukcji jakiegos gostka ktory pisze o 'wyselekcjonowanym z wielu gatunkow' koralowcu twardym - wydalo mi sie to smieszne bo opis jest conajmniej karkolomny.

a na to dwoch twoich przydupasow czepia sie mnie nie wiadomo o co. Synek pieprzy o szczepkach z fot (co ma jedno do drugiego) a Kwiatek to juz wogole opad szczeny.

Badz czleku raz uczciwy i zobacz KTO TU SIE KOGO CZEPIA i KTO ROZPOCZYNA DURNE GADKI.

STAC CIE NA TO ??


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stać mnie na to. Ktoś na allegro trochę niefortunnie sformułował treść ogłoszenia. Sądząc po zdjęciach pewnie chodzi mu o robienie szczepek z korali (zresztą nieźle wyglądających) na fotografiach. Ty się z niego wyśmiewasz co niektórym forumowiczom może nie odpowiadać, a ty w odpowiedzi piszesz szyderstwa i ubliżasz ludziom na poziomie kolesia z pod sklepu nocnego.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne - tak samo jak niefortunnie ktos sformulowal ogloszenie o skale koralowej (pierwszy link z tego watku) potem akwarium z glonami (kolejny link z tego watku) - jakos forumowiczom odpowiadalo nawet postawili akwarium za wzor - a tu nagle 'wyselekcjonowany' koral juz nie odpowiada.

Moze jestem koles spod sklepu nocnego - mowie wprost. Lepiej byc kolesiem spod sklepu dziennego i mowic 'nie wprost' - 'pomysl troszke za czym cos napiszesz' - to wg ciebie jest ok ?? Pisze koles cos takiego i dla ciebie to taka 'ot uwaga behawioralna' - szkoda slow.

Wiesz rebcio na co cie stac ?? Na wielkie nic - to co napisales przed chwila to jest wlasnie to, na co cie stac.

To tyle

EOT


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alef Myszko Kochana:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slucham cie Synku - coś na temat masz do powiedzenia czy tak chciales poprostu zaistniec ?? Zapomnialeś dodać zdjęcia - szkoda :)


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zaistniec - dla CIEBIE:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alef nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie i do tego ktoś Cię jeszcze zbanuje. Nie chcesz tu pisać to nie pisz, a jak chcesz to pisz w innym stylu Synku.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super awatar - podoba mi sie


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem w paincie specjalnie dla Ciebie, super, ze Ci sie podoba:yes


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor do kitu - różowy troche pedalski - zmień na czerwony, bo jeśli ma zostać różowy to wpisz tam innego nicka (chyba wiesz jakiego).

pozdrawiam

ps - kup sobie photoshopa - dają na raty


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chce innego nicka, chce twojego:sad


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok - ja nie oponuje - chodzi mi o ten kolor i jakość wykonania. Schrzaniłeś to troche - słabo się przykładasz. Pozatym troche inwencji - w koncu skonczyles jakies tam studia, cos wiesz o googlu i wikipedii wiec mogles dolozyc znak 'alef' -- wyrownac kolory - bylo by cool.

aa i jeszcze w dole malutkie zdjecie swojego akwa.

da sie zrobic ??


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa i jeszcze dodam ze koniec karmienia trolli - dobranoc panstwu - ide spac - wiec juz nie pisz bo nie odpisze.

papapa Synku:)


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alef, jesli tak Ci sie nie podoba towarzystwo osob, ktore sa trzonem tego forum to naprawde nic nie stoi na przeszkodzie abys sie tu wiecej nie logowal...


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alef :

@rebciu do jasnej cholery - co ja zaczynam ???

Dalem linka do aukcji jakiegos gostka ktory pisze o 'wyselekcjonowanym z wielu gatunkow' koralowcu twardym - wydalo mi sie to smieszne bo opis jest conajmniej karkolomny.

a na to dwoch twoich przydupasow czepia sie mnie nie wiadomo o co. Synek pieprzy o szczepkach z fot (co ma jedno do drugiego) a Kwiatek to juz wogole opad szczeny.

Badz czleku raz uczciwy i zobacz KTO TU SIE KOGO CZEPIA i KTO ROZPOCZYNA DURNE GADKI.

STAC CIE NA TO ??

Grzeczniej prosze, a takie epiteciki to na swoim podworku, nie tu, bo Ci moze cos przeskoczyc niechcaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.