Skocz do zawartości
vash

Beznadziejne AWANTURY!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje dla Rebcia, alefa i całej tej grupki która się zachowuje jak banda szczeniaków z przedszkola. Poproście moderatora żeby wam oddzielny topic założył gdzie się będziecie miechem obrzucać albo założę wam forum specjalnie do awanturowania bo już mam szczerze dosyć ( mam nadzieje ze nie tylko ja) czytania tych waszych nędznych wypocin w co drugim temacie. Zamiast na temat to robicie wszystko żeby tylko awantura była! Jeszcze troche i każdy temat będzie wyglądał tak ze ktoś zadaje pytanie a potem 10 stron waszego gadania bez ładu, składu i sensu wiec albo przestaniecie to robić publicznie albo może węgiel na wstrzymanie jak nie to do specjalisty od głowy bo to zaczyna wyglądać jak ciężka psychoza!!!:D:):):no:No:no:no:no Mam nadzieje ze mnie ktoś poprze!:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zarejestrowałem się już dawno, ale raczej czytam bo uważam że za mało wiem żeby zabierać głos. Niemniej jednak przyznaję koledze całkowitą rację... Bez urazy, ale naprawdę dość ciężko się to czyta, bo chcąc dowiedzieć się czegoś trzeba przelecieć xxx postów nie na temat... Moje zdanie takie że jest w tym trochę winy Waszej, ale nie bez winy są również ludzie którzy takie rzeczy właśnie sprzątać powinni. Jest jeszcze jeden sposób na tego typu problemy, ale jak mówiłem, za mało wiem żeby się wychylać.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz ale właśnie stworzyłeś podłoże do następnej awantury........


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze niech sie tu awanturuja a nie w innych tematach wczoraj mialem wolny dzionek i poczytalem sobie troche ale polowa tego dzionka to czytanie awantur wiec cos nie tak jest!

I ja sie nie mam zamiaru z nikim awanturowac bo to sensu nie ma!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem:) ten watek sie dobrze nazywa:) jak ktos zobaczy na forum cos co mu sie niepodoba i chce komus przysowiowo dos..ac to zamiast pisac to w watku glownym niech to zrobi w tym:) a ten odrazu bedzie widac:) taki watek seriaowy bedzie:) co topik to troszke mieska wpadnie:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w´lasnie wescie sie wszyscy w tym topic`u wysrajcie i podajcie sobie rece na wieczna zgode :)

Zbyszku - zachowaj poziom - lub pion jak będzie łatwiej..

Przemek


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No slusznie jak masie robic szambo to lepiej w jednym miejscu a nie gdzie tylko popadnie bo tak to tylko zwierzaki robia i to nie wszystkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykleic ten temat :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

jesli chodzi o mnie , to bede szczery :) ja wam moge tutaj tylko klocka postawic :D

Hahahahah:yes:yes:yes:D:D:D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokaldnie panowie :)

Ja naprzyklad powiem co mnie boli ..i tak powiem :D naprzykald kupa dentych malolatow i frajerow bitych co sie rzucaja jak mi kiedys opowiadal pewien zgredzio nie , to zawsze pozostanie frajerami . A tutaj o akwarystyce morskiej mowa , naszym hobby , sprzeczki nie powinny znalesc miejsca .

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powinien być porządek itd.

Ale oni czasami takie śmieszne teksty rzucają, że nieźle sie uśmiałem czasami.

Dla mnie nie ma sprawy.

Spoko przecież sie nie pozabijali.

Jest temperament i już.

Jak w akwarium, ciągła walka.

Gdyby nie ten ZEOVIT to by nudą wiało, a tak...:)


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.