Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

temat avantura na forum przeniesiony na inne forum :D

Rekomendowane odpowiedzi

obojetnie co to jest juz sie dolanczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dlatego pozostaly 4 wyjscia dla moderatora/operatora:

- zbanowac wszystkich

- zamknac forum

- redagowac posty przed ich zamieszczeniem na forum

- dac sobie spokoj bo na polaka nie da rady:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez wy sie klocicie i za jakis czas godzicie :) doszedlem do wniosku ze w tym hobby musi tak byc * tak jest na wszystkich innych forum niemieckich czy polskich taka natura akwarysty morskeigo :D nie wiem czym to jest uwarunkowane :] jedynym rozwiazanie m, jak tylko dym powstaje to do topicku/ na ring ) na trzy szybkie i powrot na sale :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWIR ale tutaj nie ma najwiekszych pieniaczy:) tutaj robimy sobie jaja


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mutagenami swir :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was lubie takich jacy jestescie naprzykald , a jesli byscie tylko pisali i nic by sie nie dzialo to nuda , przestal bym wogole czytac to forum :) niczego nie zmieniajcie :D

alex a Ty tak nie zamykaj tych tematow , juz nie badz taki dobry wujek :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie alex to ja.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o to zeby sie nie klucic bo mnie to na poczatku terz bardzo bawilo tylko o przejzystasc forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vash dlatego off-topic to dobra sprawa , kazda klotnie przeniesc do topic`u , wyjasnia sobie , wroca na sale :) a za kilka dni zapomna zadyme i topic sie usuwa , forum pozostaje czyste milo sieje czyta .

pozdr..

Ps; To ze keidys tam z Szymonem mielismy spiecie nie znazcy ze go do konca zycia mam kopac :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyszek nie zamykam wszystkich wątków, wystarczy jeden i tam możecie robić co chcecie:

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=14039&n=last#bottom

ale nie chce, żeby było milion tematów o g...nie, bo zaczynam mieć problem z czytaniem tego forum :)

Acha zapomniałem - zamykam ten wątek :D


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon teraz zakochany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie tego banowania to ja bym miał prośbę, żeby mnie nie banować ponieważ otrzymuje na PM pogróżki i inne takie tam rzeczy i jak mnie mod zbanuje to nie będę miał jak odczytać - a wtedy co jest warta taka pogróżka - efektu nie będzie.

z gory dziekuje


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Mody :) zamykanie takich tematów nie bardzo ma sens moim zdaniem, niczego nie załatwia, tylko podkręca atmosferę... Zamkniecie dziecku drzwi to wyjdzie oknem... Nie można np. stworzyć osobnego działu do którego można by wrzucać różnego rodzaju śmieci typu klótnie, tematy poruszane i problemy rozwiązane już po raz enty, wypowiedzi nie na temat itp? Nie można stworzyć takiego miejsca i nazwać go choćby śmietnikiem? Wprowadzić jakieś ustawienie (nie wiem czy jest to możliwe od strony technicznej) które kasowałoby automatycznie posty w tym dziale po upływie dwóch tygodni czy miesiąca? Znam to rozwiązanie z innego forum gdzie zadziałało w 100%, nagle zrobił się porządek, a oprócz tego ów dział stał się najczęściej odwiedzanym na forum:D Wiem że Wasze zajęcie to niewdzięczna tyrka no ale powinniście moim zdaniem dużo ostrzej działać, więcej kosić, bo osoba patrząca świeżym okiem jak np. ja widzi pewne rzeczy które tylko zaśmiecają forum. Nie zrozumcie mnie źle, nie wytykam błędów, nie pouczam, nie neguję, nie kozaczę, szanuję Waszą pracę... To co napisałem to tylko luźne przemyślenia i mam nadzieję że nikt mnie za to nie ukrzyżuje, bo oświadczam że będę się wyrywał i pluł jadem po oczach:D:D:D

Pozdrawiam

seb

Drogi seb jezeli dokładnie czytasz forum to pewnie zauważyłeś że pozamykałem wszystkie tego typu bezsensowne wątki OPRÓCZ JEDNEGO: http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=14039&n=last#bottom

włąsnie po to by móc na ten temat dalej podyskutować mam nadzieję w trochę lepszej bardziej konstruktywnej atmosferze, nikt tu nikomu nie zamyka ust, po prostu nie chcę żeby ta żółć rozlała się na wszystkie topic'i.

pozdrawiam alex


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.