Skocz do zawartości
kaziko

chore ceny

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce zaczynac dlugiej dyskusji na tym forum , dlatego tez nie bede podawal nazw sklepow zeby nie byc oskarzonym a anty- czy od drugeij strony krypto- reklame.

w jednym sklepie wczoraj widzialem cene 650zł (szescset piecdziesiat) za hepatusa, mial jakies 8 cm, srednio wybarwiony. no ale ten sklep nie powinien dziwic bo tam skale maja bodajze za 60zł za kg.

w drugim sklepie zebrasoma scopas byla mi proponowana za bodajze 169zł.

w tym pierwszym z kolei jesli dobrze zapamietalem scopas nie bylo, ale byla karteczka z cena, chyba 90zl.

nie wiem jak oni to kalkuluja.

acha, dodam jeszcze, ze nie chodzi mi o bezwzgledne wartosci , tak duze czy male, ale bardziej o różnice miedzy nimi.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy w W-wie sa czasami mocno... dziwne. Ostatnio dowiedzialem sie, ze jeden z nich kupuje skale hurtem w identycznej cenie jak ja kilka kilogramow w sklepach wysylkowych. I jak tu sie nie dziwic, ze chca za nia 60 zlotych? Dziwne tylko jest, ze jezeli tyle zadaja to pewnie jest ktos sklonny tyle zaplacic.

Z tego co wiem, to sporo zalezy od dostawy - sklep wezmie dostawe, polowa jej "poleci" to i proboja sie odkuc na tym co zostalo. Ale zeby az tak? Hepatus za 650 zlotych przeraza.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,Warszawa:), podam przykład,pewien rodzaj towaru który sprzedaje, w wiekszosci miast nakładana marża przez sklepy to 100% max 200% a w Warszawce:D 1000-1200%!!!:) no cóz:D to Warszawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o którym sklepie mówisz... zapewne chodzi o pewna "galerie" no nie ? :)

przestałem tam już baaardzo dawno temu kupowiać. wszystko jest tam koszmarnie drogie...

Przymierzam się do hepatusa, ale nie wchodzę tam z moją żoną, żeby sobie 'niezakodowała' ceny :D


No i zalane...

570l + 200l sump, 2xTunze6101, 2x150W + 4x54W T5, 2xRedDragon 4500, Profilux 3ex, BK200 i parę innych drobiazgów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeszcze nic nie kupilem, ale jak jestem to zachodze, i jesli mnie pamiec nie myli to u nich ceny sa wlasnie "dziwne", czyli nie koniecznie zawyzone. tak jakby nie mieli pojecia kompletnie ile jakie zwierze jest warte i jaka jest srednia cena rynkowa w polsce, stad ten hepatus , ktory jest kompletnie od czapy ze swoja cena. ale mieli wczesniej na przestrzeni kilku miesiecy inne ryby ktore trafialy sie na poziomie cenowym innych sklepow. ale chyba im to wejscie w moerszczyzne nie wyszlo bo likwiduja zbiornik wystawowy.

to co typowo mieli rzeczywiscie drozej niz gdziekolwiek indziej, to sprzet. jak kiedys potrzylem na pompy grotecha, wiatraki chlodzace, flotora to wszystko jak w morede strzelil wycenione 25-30% wyzej niz w innych sklepach.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie kolego @balon jak Twoja skała, miales sie pochwalic rezultatmi.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.