Skocz do zawartości
pisklak

problem!!!!!! pilnie o pomoc proszę

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy jest możliwe żeby krab podgryzał rozgwiazdę????


360l + sump ok 100l, LED MAXSPECT R420R, DELTEC 1456.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz nam jaka to rozgwiazda i jaki krab i czy to sa napewno skutki pogryzienia,bo rozgwiazdy czesto maja uszkodzenia wygladajace na mechaniczne a w zeczywistosci jest to efekt glodowania zwierzaka.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, właśnie rano też zobaczyłem rozgwiazdę z obgryzioną nogą i przewróconą na plecy, w kiepskim stanie.

Leżała tuż przy dziurce w skale, w której widuję dzikiego kraba.

Nie mogę go złapać skubańca.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodz o rozgwiazdę piaskową i kraba pustelnika


360l + sump ok 100l, LED MAXSPECT R420R, DELTEC 1456.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,mialem rozgwiazde piaskowa i kraba pustelnika,i nigdy nie czepial sie rozgwiazdy,zreszta siedziala ciagle zakopana w piasku.Natomiast krab zalatwil mi tylko slimaka,i teraz chodzi w jego muszli.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys 3 rozgwiazdy i jedna z nich z niewiadomych przyczyn zaczelatracic nóżki , odpadaly jej po kawalku az zostal korpusik, tez na poczatku podejzewalem jakies podgryzanie , ale 2 pozostale do konca byly okzami zdrowia, o dziwo ta bez nozek zyla jeszcze jakies 2 tygodnie, wiec podejzewam ze to raczej wina uszkodzen mechanicznych i infekncja.

pozdrowionka


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to głodujący zwierzak. Chyba że masz kolorowe krewetki w kółeczka. To wtedy ona jest jedzeniem.

Zadam moze głupie pytanie ale czy Masz piach w akwa ?

A jak masz to jak głęboki? Moja tak zaczęła się rozkładać gdy piachu była cienka warstwa (ok. 0,5 cm). Jak dosypałem ta ze 2 cm i na większym obszarze to się jej polepszyło.


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.