Skocz do zawartości
Gaweł Grzegórski

Problem z odpieniaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba go wyregulowac. Odpieniacz ten powienien miec pokretlo do regulacji wysokosci wody w kolumnie. Nawet tak ostatnio objechane na tym forumie odpieniacze Weipro maja taka regulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

mi sie tak robiło jak gabka na wyjsciu zapychała sie brudem,

moze tobie tez sie zapycha :)

teraz mam bez gabki i jest bez problemu :D


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weipro oj ja się znim namęczyłem.... ale po wyregulowaniu działa ok. Dobrze w tym odpieniaczu zainstalować na rurkę wlotu powietrza zaworek który przykręcamy prawie maksymalnie i wtedy po jakimś czasie otwieramy patrząc na rezultat. Piana powinna być wtedy sucha, mokra w momencie napełni zbiorniczek tylko po co. Do odpieniacza trzeba mieć cierpliwość szczególnie do regulacjii każda zmiana przynosi efekt dopiero po jakimś czasie !!!!! Powodzenia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompe miałem AM PH 2500 ale zwykłą bez igiełek. Wyczytałem że tylko taka i żadna inna i tu się z tym nie zgodzę przy odpieniaczu SA2011 jest to za dużo musiałem ją zdławić gdyż w innym wypadku był nie do ustawinia a odpływ nie dawał sobie rady z napływającą wodą, więc do tego modelu nie ma sensu kupować tak mocnej drogiej i głośnej :) pompy 1500 było by ok. Tak jak pisałem wcześniej bardzo dużo daje zaworek na wlocie powietrza po pierwsze ciszę po drugie możliwość ustawienia suchej piany co bez niego nie udało mi się zrobić. Teraz to wszystko sprzedałem i kupiłem Tunze 3110 na ebayu wyszedł mnie 440 zł. Popierwsze dał mi ciszę po drugie jest mały a po trzecie pobier 11 Watt a nie jak AM 2500 37 Watt. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.