Skocz do zawartości
lukaszkur

W to tródno uwierzy odpowiedź do Zbyszka

Rekomendowane odpowiedzi

Aquamaniac o tą rybe i o emblamarie pytałem sie Wernera Menzla jak byłem w jego hurtowni, na pytanie uśmiechnoł się i stwierdził że takie rybki chciałaby kupic tylko profesor Ellen Thaler bo "normalni niemcy tego nie kupią i miał racje jak miewam różne takie super maleństwa to popyt na nie jest znikomy.

Wybrałeś super rybki ale długo poczekasz , z drógiej strony w przypadku takich ryb nie oczekuj że parkę dobiorą ci na Karaibach czy Singapurski pośrednik , takie ryby w parke może dobrac tylko sklep lub TY samemu kupując kilka osobników ( i to sugeruje zrobic)

Przy okazji gratuluje 2x Amblygobius Hectori jeśli to para.

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pokolców to większość importowych hepatusów pochodzi z chodowli w azji(widziałem zdjęcia dobranych par hepatusów pływajacych w czymś co przypominało bardziej basen niż akwarium) z tąd tez moze tak duza liczba małych osobników na rynku


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego się nie da karmić? Chyba raczej gorzej z połowem i ewentualna czystością (zanieczyszczenie itp)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie można by było karmić (narybek teź ) a ju,ż hodować przez wiosnę i jesień na podwórku czy balkonie to na pewno. Tylko jest problem, mała częśc z nas mieszka nad morzem hehe.

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.