Skocz do zawartości
alef

profile aluminiowe

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie

Gdzie można kupić w necie profile aluminiowe do robienia nadstawek nad akwarum ?? Chodzi mi o profile, z któych Aquaboro (i inni) robią alminiowe pokrywy.

Czy są takie profile ale wyższe ???

Z gory dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aqua Boro zrobią Ci nadstawkę jaką będziesz chciał,Mogę podać numer tel.,Sam robiłem u nich kilka rzeczy na zamówienie nie było problemu,Tylko że ja mieszkam niedaleko firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze pochwal sie ta nadstawka i powiedz ile cie skasowali ??


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrzebuje nadstawki - potrzebuje takie profile i stąd moje pytanie.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że robiłem u nich nadstawkę ale kilka innych rzeczy,dwa akwaria do nich pokrywy,szafki,rozmieszczenie pułek sam sobie dobierałem,aktualnie czekam na akwa z panelem,Bardzo miła obsługa,przy okazji zostałem zaproszony do gabinetu szefa obejrzeć akwa morskie,mogłem pooglądać cały zakład .Wiem że zrobią wszystko.Uważam że to jedna z lepszych firm,Zbiorniki oraz cały osprzęt jest naprawdę fachowo wykonany.Jeżeli komuś zależy na dobrym wykonaniu na pewno nie będzie zawiedziony,choć powiem że nie są tani,ja wyznaję zasadę;Tanie mięso psy jedzą.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to spoko ja myslałem ze masz nadstawke gotowa :D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji R@f@l bardzo fajny masz zbiorniczek.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hyziu

ja bym się tak nie rozckliwiał nad firmą Aquaboro - po pierwsze to ich ceny - za wszelkiej maści aluminiowe rzeczy chcą tak drogo, że szkoda gadać.

A pozatym - firma nie robi zbiorników z innego szkła niż zwykły float - to ich dyskfalifikuje na całej linii.

niestety.

@seba - dzięki za linek - podzwonie do nich przy poniedziałku


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#alef dokladnie jak piszesz - wystarczy wejsc do sklepu firmowego aquaboro - i co widzimy ??? dramat w 1 akcie - moze slodkie jeszcze zipia ..a juz te malawi w duzym zborniku z ich "dekoracja" w srodku z jakiegos sfinksa porazka totalna - ani ladne ani praktyczne .. slonej wody w zasadzie nie ma w ogole ! - a to co jest to porosniete cale aiptasia ... do tego to co robia w Niemodlinie jest katastrofalnie drogie , baniaki kleja ze zwyklego zielonego floatu , i nawet pod indywidualne zamowienie nie zrobia z opti ..nic - nie wiem czym sie tu zachwycac ! - jedyna rzecza ktora robia przyzwoicie to szafki i pokrywy ale drogo ze szok... pare rzeczy zmuszony bylem kupic u nich i wiem jacy sa drodzy.....nie polecam !


Akw 840L (200x70x60h) + sump 300L Odp :DELTEC AP851 ,obieg Deltec 4745; cyrk. 2 x Koralia 8 ; 3 x 150HQI +4x80W + 2x54W + Deltec KM500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium które kupowałem w Niemodlinie(rozmiar nietypowy)kosztowało mnie 20-30zł drożej niż u innych wykonawców(dzwoniłem prawie wszędzie),plusem jest to że mam na miejscu i sam odbieram,nie mam zaufania do kurierów jeżeli chodzi o szkło.Szafka pod akwarium 200l-260zł,ceny identyczne jak na allegro.Ja się nie zachwycam tylko piszę że byłem zadowolony z wykonania,a to że nie robią akwa z opti to inna sprawa(napewno na minus).Czy robią drogo niech każdy oceni sam,według mnie czym jest te 20-30zł?A szok cenowy to można przeżyć na wyrobach Juwella lub Argus.Ale to tylko moje zdanie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.