Skocz do zawartości
apofis

Co to jest mam tylko wylinkę !!

Rekomendowane odpowiedzi

1526-pancerz 003.jpg

1526-pancerz 004.jpg

znalazłem to na piasku co to może być ?

Jakaś kreweta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jozin z Bazin


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś mi podgryzało miękkasy czy to może to?

Jak się tego pozbyć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ok. 3 cm długości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podgryza "miękasów". Zabija i zjada wszystko co da radę zaatakować i zabić -skoro ma 3cm ( a ma wiecej skoro wylinka ma 3cm :) ) na początek kraby, krewetki i ślimaki jak urośnie zabierze sie też za ryby.

PS umieść zdjęcia - jedno pod drugim, bo źle sie przegląda wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to zabić?

( nie mogę tego edytować? " froolk "jakiś błąd )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miekasow na pewno nie podgryza, moze najwyzej male rybki, krewetki i slimaki zjadac

zlapac bedzie trudno musisz ja wyczaic gdzie siedzi potem skalke wyciagnac i RO do dziury wstrzyknac gdzie siedzi, przy duzej dozie szczescia wyskoczy jak oparzona

jak ja zlapiesz zywcem i jej nie bedziesz chcial jestem w stanie sie zaopiekowac :) (pokrywam koszty transportu - mam osobne akwa dla mantisow, mialem juz 2 sztuki, jedna ponad rok udalo mi sie utrzymac)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo wątków na forum. Poszukaj. Ani złapać ani zabić nie jest łatwo. Ja próbowałem wszystkich sposobów z żadnym skutkiem. W końcu poznałem jej zwyczaje. Nie raz obserwowaliśmy się na wzajem przez wiele godzin, i miałem wtedy wrażenie, że się ze mnie śmieje :) Niestety musiałem ją zabić. Wyciagnięcie skałki nie wchodziło w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak fajnie się mówi dopiero się dowiedziałem o jej nikczemnej działalności i jeszcze mam ją wyłowić koszmar !!!!!!:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją wyciągnołem ze skałką, RO nie pomogło więc musiałem rozbić skałkę i ją "ręcznie" wydostać. Ale się da jak widac :)

Pozdrawiam i powodzenia

Marcin Kloc


http://youngdes.pl/  Grafika Komputerowa dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jej nigdzie nie zlokalizowałem ale będzie trzeba jakoś potwora wyciągnąć .

Znalazłem sposób na odciętą butelkę,spróbuję może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się kolego. Ja mam dwa mantisy w akwarium. Jeszcze wylinki nie miały, a jeden ma już ok 5 cm, drugi na szczęście jest mniejszy bo ok 1,5 cm. Jestem początkująca, ale na razie nic mi nie znikło z akwa mimo, że mam i kraby i ślimaki w nim. Dokarmiam biedactwa po prostu żywym wodzieniem lub krylem i tak sobie żyją. Chociaż mnie też radzono to usunąć ja nie mam serca mojej Mani i Euzebiusza ( tak nawet je już nazwałam) uśmiercić, a niestety pokojowo nie chcą się dać same usunąć. Tak więc żyją sobie nadal :) Czasem tylko widzę jak biedne wężowidło znów ma jedna mackę mnie, a to znak dla mnie, że za mało jedzonka było :)


Ja nie jeżdżę szybko, ja latam powoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.