Skocz do zawartości
Jarosław

Chelmon nareszcie.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już całkiem niezłą plagę Aiptazji(śliczne sztuki) i zaczynało się robić nie teges.

Wpuściłem Chelmona i rożnymi sztuczkami udało mi się go na razie utrzymać, a chodziło o agresję żółtka.

Bo rybka była zdrowa i przyjmująca pokarm.

U mnie, też przyjmuje na razie tylko artemię.

Ale faktycznie, wykosiła Aiptazję, miałem szczęście.

Rybka jest super, cały czas penetruje zakamarki, jak karmię, to pędzi na złamanie karku i blisko do ręki po jedzenie podpływa.

Trochę jest gapowata, ale daje radę.

Inne ryby pogodziły się już z obecnością Chelmona i nie zwracają na niego uwagi.

931-chelmon.jpg

poniżej Chelmon, a w tle żółta gadzina:)

931-chelmon i zoltek w tle.jpg


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje tez mam zoltka gadzine :) Takiego ze hej.

Ciesze ze CI sie udalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba piękna ale zdjęcia jeszcze piękniejsze.Barwy rewelacyjne, aż oko odpoczywa.Jaka ulga ogladać takie zdjęcia w porównaniu z tymi różowoniebieskimi tylko na T-5.

Gratulacje


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JAROSŁAW

Ja też się cieszyłem jakieś pół roku-chelmon zeżarł całą aiptasię i po ok 4 miesiącach popłynął był do krainy wiecznej spiruliny.DZIŚ patrzę i nie wierzę- dwa okazy wychynęły ze szczeliny:dontgetitjak te france mają silną wolę przetrwania

pozdrawiam


pozdrawiam 900l+450 sump-reaktywacja LPS,SPS kilka rybek,strzykwa,wężowidło, RODI+TDS*2,800W HQI+312W T5,profi2exe pH,mV,mS,,odpieniacz DIY(THCSKIBA),absorber PO4 deltec,refugium glonowe,130 kgLR,BALLING 7*GROTECH ,DSB w głównym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, już nawet myślałem, żeby się żółtka pozbyć.

Dzięki za miłe słowa, cieszę się Adam, że Ci się podobają.

Te zdjęcia to moje siódme poty, bo naprawdę tylko dzięki akwarium zaczynam wpadać jeszcze, w temat fotografii.

Ale ciężko mi idzie, bo uczę się od podstaw z totalnego amatora.

Kupiłem lustrzankę tylko ze względu na koralowce.

Ale jak się zorientowałem jakie to daje możliwości, ile trzeba wiedzieć, jak z tego korzystać, to nogi się pode mną ugięły.

Następny niewyczerpany temat.

Myślałem, że będę trzaskał zdjęcia i już, a teraz prawie z każdego jestem niezadowolony.

Właśnie, odwzorowanie tego co widzę, to mi najtrudniej przychodzi.

Adam, co w twoim pięknym akwarium się teraz dzieje?

arturro 74 oż w mor.... nie strasz, jadł tylko Aiptazję, czy jeszcze mrożonki, a i tak padł?

Dzisiaj w Aquarium Farm, widziałem takiego byczka Chelmona, mój to dzieciak przy nim.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Cię te siódme poty często oblewały bo portret chelmona jest na wystawę.Dawno nie byłem pod takim wrażeniem.

U mnie, to doszedłem do "ściany" a w zasadzie korale doszły.Muszę je obłamywać by móc czyścikem magnetycznym czyścić szyby.Moją największą troską jest pilnowanie aby korale się na zagłuszały.Jak odzyskam pod koniec tygodnia aparat fot.zawłaszczony przez syna ,to jakieś zdjęcie podrzucę-pod warunkiem ,że będzie mi sie podobało tak jak Twoje.

.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.