Skocz do zawartości
tytan69

[P/K] życie do akwa

Rekomendowane odpowiedzi

witam przyjmę bąź kupie zwieżaki do akwa takie jak:

-zoanthusy

-rurówki

-krabiki

-clavularia

-krewetki bałtyckie

-Sinularia

-Trachyphyllia

-Sarcophyton

-Fungia

-Favia

-Entacmaea

-Discosoma (jakieś kolorowe)

-Caulastrea

-Dendronephthya (byle nie brązowa)

-kilka kg żywej skały

jeżeli ma ktoś coś z tej listy lub z poza niej to już na wstępie jestem zainteresowany UWAGA W GRĘ WCHODZI TYLKO WYSYŁKA KURIERSKA LUB PKP JEŻELI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ aha i jeszcze jedno zależy mi na szczepkach nie na dorosłych koralach oferty proszę kierować na priv pozdrawiam


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Fajna ta Twoja lista hehe :)

Trachyphylli to raczej szczepki nie kupisz bo to chyba megatrudne do zdobycia(szczepka), nie mówiąc o gratisie.

Dendronephthya jest nie do utrzymania w akwarium morskim bez zapewnienia specjalnych warunków.

Nie wiem jaka jest Twoja wiedza o akwarystyce morskiej ale może jeszcze poczytaj albo popytaj ludzi na forum o to co chcesz w nim mieć i jakie to ma wymagania.

Pozdrawiam serdecznie :)


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem gdzieś (na jakimś anglojęzycznym forum) że korale te mają raczej nie wysokie wymagania pewnie coś pokręciłem przy tłumaczeniu ale jeżeli są tu jeszcze jakieś nieścisłości to piszcie a właśnie o jakich specjalnych warunkach piszesz? wiem że trzeba ją intensywnie dokarmiać i powinna być w dość zacienionym miejscu ale czy coś poza tym?


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dendronepthi to właśnie karmienie jest tym warunkiem. Mi się nie udało, bo system zaczął padać od glonów. Ładny koral ale drugi raz chyba nie kupię by siebie i jego nie stresować.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź na mój topic to kupisz sporo z tego co chcesz (zoanthusy też mam tylko nie wypisane :))

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=14663&n=last#bottom

tylko przy tej ilości na serio opłaca się odbiór osobisty :), ewentualnie mogę przywieźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fungie wsadzilem po 120 dniach dzialania solniczki i sie zastanawiam czy to nie za wczesnie


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do zaoferowania testy - niektóre nie otwarte, niektóre kilka razy zastosowane. Chętnie odstapię w korzystnej cenie, nie dokończone dorzucę gratis. Życia ma dużo do odstąpienia ale nie wysyłam przynajmniej zimą a latem tylko konduktorską- szkoda mi zwierzków. W sprawie testów pisz na elisee@wp.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.