Skocz do zawartości
Eliza Seemann

[S] Korale głównie miękkie, życie... - lub cały zbiornik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ponieważ będę się przeprowadzała jestem zmuszona sprzedać zbiornik - nie chcę robić tego pospiesznie - trudno mi się z nim rozstać. Mam więc do sprzedania głównie korale miekkie, jeden twardziel, skała - to jestem w stanie sprzedać w pierwszej kolejności. Ryby i inne stwory do złapania w ostatniej kolejnosci - w skałach nie jestem w stanie ich łapać.

Zbiornik w marcu skonczy 5 lat, dojrzałe akwa, bardzo dobrze utrzymane, zero glonów czy innych nie mile widzianych gości. Rybcie zdrowe jak rydze - do sprzedania także moje ukochane, grzeczne jak baranek, karmione z reki wielkie wężowidło zielone i drugie pierzaste oraz pupilek wielki czerwony krab - ten sie jednak nie nadaje do zbiornika z koralami bo je schrupie. U mnie mieszka w sumpie - przez jakiś czas mieszkał w osobnym glonowym zbiorniku. Bardzo sympatyczny - przychodzi po jedzonko jak się oswoi.

Prosze o pytania na : elisee@wp.pl - prześle zdjęcia na maila, także aktualne zdjęcia zbiornika.

Ceny za korale bedę musiała ustalać na bierząco także w zaleznosci od skały na której siedzą - nad ceną całości jeszcze się nie zastanawiałam - do ustalenia.

Odbiór najlepiej osobisty - nie wysyłam zwierzaków, w pewne miejsca po drodze mogę dowieźć.

Poprzednio sprzedawałam korale i ukwiały i mam nadzieje, że kupujący sa zadowoleni :)

Pozdrawiam

Eliza

P.S. Proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź ze wzgledu na ograniczone zasoby czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wysyłasz zwierzaków to powiedz skąd jesteś i jakie te korale masz czy tylko całosć sprzedajesz.


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik znajduje się koło Pobiedzisk - dokładnie w połowie drogi między Poznaniem a Gnieznem, przy samej trasie, niedaleko Aqua Medica.

Miękkie:

xenia egipska pulsująca krótka

sinularie ze trzy rodzaje

clavularie

trzy odmiany kolorystyczne grzybowieńców

zooanthusy dwie odmiany

wieelki ukwiał z parą amphirionów percula

Na niektórych skałach mieszna grupy korali.

Najchetniej najpierw odbiór korali i czesci skały, potem zwierzaki, na końcu sprzęt aby nie było strat wśród mieszkańców a ja się oswoję z sytuacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wysylasz to kiepsko, jak jednak da radę to pisz na priva.


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieelki ukwiał z parą amphirionów percula -podaj cene to wpadne po nie:)

pozdrawiam


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Byłbym zainteresoany zoanthusami. W środe będę przejeżdżał tą trasą wiec mógłbym zajrzeć i odebrać.

Zdrówko

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś a zabrał byś do stolicy coś dla mnie??

Eliza Seemann proszę podaj ceny grzybków i jakie kolory?


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek1 nie ma problemu...o ile coś zostanie:wink

Zdrówko

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliza Seemann Napisz jakie masz kolory tych grzybków ile za nie chcesz i daj foto na bartekkow@op.pl


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym sie podłączył do transportu jakbyś wracał przez Płock. Moge zapłacić jak za przesyłkę :)

Wysyłam maila z zapytaniem o szczegóły co tam jest dokładnie na zbyciu.

(wężowidło jak nie będzie za duże do mojego tanku i da się je wyciągnąć, ślimaki? )


"------------------------------- 135l (133x34x31); 24kg LR; Biostar Flotor; Tunze 6025; Marea 2400"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek1 - wysłałam fotki.Kontaktuj się może bezpośrednio z kToŚiem w sprawie transportu.

Błażej - dzwoń do mnie albo napisz na elisee@wp.pl w sprawie ukwiała.

kToŚ - czekam jutro jak wydaje mi się, że ustaliliśmy...

daniellos - wysłałam informacje - tez prosze kontaktuj się bezpośrednio w kwestii transportu bo ja nie wydolę pośredniczyć

Dam znać po środzie co konkretnie zostało i za ile.

Odpowiadajac na pytania na pv - sprzęt także będzie na sprzedaż. Aktualnie pompa AB 3000 - 150 zł. - stan super.

Reszta sprzętu jak juz zycia nie bedzie ze zrozumiałych względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - zbiornik świeci pustkami...Zostało kilka korali miekkich, grzybki i cztery naprawdę duże skały - jedna całkowicie porośnieta xenią, na drugiej dwa kolory grzybków i sinularia na środku, na drugiej wielkiej kolonia fioletowych grzybków.

Postaram się jutro napisać dokładnie co jest imw.wagę skały oraz co zostałodo wzięcia ze zwierzaków.Zbiornik i częściowo sprzęt wstępnie zarezerwowany - podam tez co pozostało na końcu do zabrania - troche elektroniki np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok - napisz proszę na mojego maila - może uda mi się zrobic dzis fotki, zważe skały i podam Ci cenę. Tak jak pisałam 30zł za kg + to co rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało w zbiorniku:

Duże skały (takie spokojnie ze trzy kilo lub więcej)

1 - na skale dużo xenii egipskiej, duzy grzyb fioletowy,poj. zooanthusy

2 - mniej xenii, duzy grzyb fioletowy,poj. zooanthusy

3 - duża kolonia xenii egipskiej, porowata skała

4 - płaska skała, na brzegu fioletowe i czerwone grzyby

5 - na środku spora sinularia, po bokach czerwone i filoetowe grzyby

6 - z dużą grupa sporych fioletowych grzybów

7 - jedna wielka bryła xenii egipskiej - cała porośnięta

8 - goła ale siedzi na niej ukwiał narazie...

+

- nieduża skała a na niej dwa duże fioletowe grzyby

- średnia skała z bardzo dużą kolonią czerwonych grzybów

- dwie średnie sinularie na malutkich kawałkach skałki

- xenia egispka i pojedyńcze grzyby duże i małe

- mała szzcepka sinularii w stylu "labophyton"

- mały kawałeczek jasno zielonej clwvularii

- zielona clavularia "na wymiar" - rosnie na tylnej szybie

Jeśli dobrze rozumiem magdafrę rezerwujesz: 5,6,7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdafra - nie mam ozdewu :)

Chciałam poinformować, że właśnie dostałam informację o rezerwacji całości pozostałych skał, korali i zwierzaków w tym ryb.

Zarezerwowany jest także zbiornik z podstawowym osprzetem.

O sprzecie, który pozostanie - głównie elektronika - dam znac gdy będzie gotowy do odbioru w osobnym poście.

Najwazniejszę, że wiem, że zwierzaki dojechały całe i zdrowe i bede cieszyc oko w wiekszym o połowę od mojego reprezentacyjnym zbiorniku - napewno wybiorę się kiedyś w odwiedziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.