Skocz do zawartości
Jacek_Lublin

Wymienie lub sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienie lub sprzedam 240 Litrowe akwarium z całym osprzętem rybami oraz roślinami i szawką na sprzęt do akwarystyki morskiej.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9dbf2956b3dd4545.html

Link przedstawia akwarium na obecną chwile cena za cały komplet to jedyne 2500zł (mnie kosztowało ok 4000zł)


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie morskie morskie dopiero mają być


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MiQ :

co to za ryby ?? jakaś dziwna odmiana morskich :D

Ty się nie śmiej, bo dużo łatwiej zrobić przeciętną solniczkę niż dochować się takiego stadka paletek :)

btw - to Twoje stadko ?


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być oportunistą :) ale jakie trudności zauważasz w hodowli paletek ?:D


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem je kiedyś i twierdzę, że utrzymanie ich w dobrym zdrowiu i nakłonienie w ogólnym baniaku do rozmnażania, wielu się nie udaje. Trzeba sterylnego akwa ze stożkiem i spejalnej wody o stałych parametrach. Młode żywią się wyłącznie śluzem z rodziców i jak coś z nimi nie tak to lipa. To było 5 lat temu. Upierdliwe do bólu.

Wiecej nie piszę bo OT a ma być targowisko :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzą ciągłe ataki pasożytów więc trzeba je przed tym chronić.Każda ryba musi mieć kwarantannę do tego musisz mieć całą zamrażarkę mrożonek :) mrożonki najlepiej z pewnego źródła :D .Acha i to ,że potrafisz przy roślinności mieć palety to również wielki plus dla Ciebie :D

EOT

A czy cena obejmuje ryby ?


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeplaciles za te akwarium mnie tyle morskie kosztowalo ale 500litrowe z szafka zywymi kamieniami ponad 100kg sprzetem i zyciem he o wodzie nie wspomne.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Andrzej zapłaciłeś za mało:D


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za malo? dzieki ..a ja ciergle myslalem ze ja tez przeplacilem... wszystko mialem nowe...wiec jakas cena stala powinna byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się gdzie kupowałeś 'nową' skałę 100 kg i po ile (bo jesli postawiłes to 500L za 4 tysie to po zakupie skały powinno ci zostać jakies 400-500 zł)


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na to samo zwrociłem uwage alef


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kolega w ojro liczy? :) - choc to i tak tanio by wyszlo :D


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chciałbym za 500L móc zapłacić 4tys

mi na gotowo wychodzi 20 i jakoś wyjś mniej nie chce, przy 4tys to bym sobie 2000L postawił i nawet żona by mnie z domu nie wyrzuciła :)

kurna same korale i ryby to 4tys do takiego akwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej58 :

tylko 500l.HQI150W;T5 3x54W15000K,1x54aktynika aquamedic,nocne własnej produkcji,mikrocesor. sterownik fali własnej produkcji(4kan ustaw. cyfr. z wyświetlacz. czasu,tryb nocny,zatrzym.)4kan.mikropr. dozownik,calreaktor aquamedic,komputer Laion112,odpieniacz,filtr pulsujący Eheim profesional,denitrifikator Sery,testerGPHR1400 (ph/mV,osmoza+TDS,3szt pomp do fali,filtr Fluval104 jak.obieg. 12ma/twarde 16ryb,trochę miekkich,2wurdermanni

Nie uwierzę, że to razem ze wszystkim życiem i skałą kosztowało Cię 4000 zł. Ściemniasz :dontgetit albo miałeś wyjątkowego farta


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.