Skocz do zawartości
Andrzej58

Pani Clark zatłukła pana Clarka? wojna małżeńska czy morderstwo

Rekomendowane odpowiedzi

U rybek też jak w naszym życiu u ludzi ludzi.Kobiety jak mają łagodnych mężów robią się agresywne tak samo u rybek he coś w tym jest.Kupiłem na forum niedawno parkę clark, pływały zgodnie a nie majac ukwiała znalazły sobie ustronne osłonięte miejsce w "grocie".Nad ranem znajdywałem wykopane doły w piasku samiec pływał za samicą pokazując swoje wdzięki a ona jak to baba olewała go rozglądając się za żarciem a że płeć żeńska dba o linię do ślubu stwierdziłem że to już mają za sobą he. Pewnego dnia dokupiłem trochę ocelarisow no i samica atakowała nowe ryby ale dostawało się też panu clarkowi i nawet korale ucierpiały bo je gryzła i nimi rzucała.Rano patrzę nie ma clarków a samica ciągle siedzi w grocie robi jakieś ruchy he nawet do karmienia nie wyszła więc myślę o chyba doczekały się potomstwa w końcu po to tworzy się rodzinę.Przygladam sie w dziurę a to pani clarkowa stara się rozszarpać sztywnego już męża i pozbyć dowodów zbrodni. Myślę że trafiłem na panią clarkową z zespołem ADHD mąż był zdrowym samcem więc opuścił ten świat. Rozwód to jednak dobre rozwiązanie bo gdzie nie ma rozwodów czeka na niepotrzebnego partnera śmierć. Nie zdołam go wyciągnąć więc mi zasmrodzi wodę no chyba że wurdermanni się posilą. Trzeba Przemyśleć kupując clarki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Klarki Panie Dzieju tylko małe ocelarisy - mamuśka nie zatłukła by tatuśka gdyby nie małe nemuśki które pojawiły się w okolicy.

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,u siebie zaobserwowalem podobna sytuacje,samica takie ostre baty

spuszcza samczykowi i tylko odlowienie go z akwa chyba go uratuje,z koralowcami jest podobnie,u mnie niszczy mi zapamietale wszystkie ksenie


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ksenie przenosi czasem sobie ja schowa gdzies. W nocy przy swietle led ksenie traktuje jak ukwaial. Niedawno dostalem szczepa miekiiego korala nazwy nie zdarzylem sie nauczyc a pani clark jakos go nie bardzo polubila. Zamocowalem go w ustronnym miejscu za jakis czas patrze nie ma a znalezlem go w wykopanym dolku. Potem przymocowalem go w inne miejsce..niestety wcielo go nie zdarzyl sie przykleic...wredna malpa pani clark...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie melanopus kopie nory, przenosi piach w pysku... ciekawe... potrafi tez glony wyrywac. przypomnialy mi sie czasy jak mialem pielegnice :D


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wniosek na przyszłość ?? nie kupować Clarków :D z nemo takiego problemu nie było wcale a wyglądają wcale nie gorzej

a najlepiej kupić Black & White Ocellaris Clownfish - Tank-Bred (Amphiprion ocellaris var.) - nie będzie typowo a i pewnie bezpieczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parke Clarki na razie spokoj, chociaz faktycznie jesli ktokolwiek dostaje baty to samiec. Znalazly sobie wspolnego wroga, ktorego okresowo przesladuja. Garbika blekitnego (ten z wizytowki obok). Chcialem go kiedys wylowic ale sie nie dal squbany. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.