Skocz do zawartości
vnik

nasza-klasa.pl 'FANI AKWARYSTYKI MORSKIEJ I RAFY KORALOWEJ'

Rekomendowane odpowiedzi

Rebciu :

Z drugiej strony - ktoś może być miłośnikiem rafy koralowej i niekoniecznie musi mieć morski zbiornik :D

Cześć!

To powstawiajmy zdjęcia do galerii baniaków + opis zdjęcia + Swój Nick i będzie wiadomo, kto jest praktykującym akwarystą a kto ma ułamany kawałek rafy koralowej w portfelu np. przywieziony z Egiptu :D , dla tego prosiłem o foty na mail vnik@poczta.fm z opisami i wstawimy w galerii

Pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ustalmy to na forum:

1. PRAKTYKUJACYCH AKWARYSTOW MORSKICH POZNAMY PO FOTCE BANIAKA LUB KAWAŁKA RAFY + OPIS + NICK POD ZDJĘCIEM UMIESZCZONY W GALERII ‘FANI AKWARYSTYKI MORSKIEJ I RAFY KORALOWEJ’

2. MIŁOŚNIK RAFY KORALOWEJ NIEKONIECZNIE MUSI MIEĆ ZBIORNIK MORSKI I NIE BĘDZIE MIAŁ UMIESZCZONEGO ZDJĘCIA W GALERII NIE BĘDZIE TEŻ NICKA

Będzie wiadomo, kto jest praktykującym akwarystą a kto ma ułamany kawałek rafy koralowej w portfelu np. przywieziony z Egiptu, dla tego prosiłem o foty na mail vnik@poczta.fm z opisami i wstawimy w galerii

CZY TAKIE ROZWIĄZANIE ZADAWALA WSZYSTKICH MORSZCZAKÓW?

Pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak ktoś się uprze to ściągnie sobie zdjęcia z sieci i wyjdzie, że połowa amerykańskich zbiorników jest jednak u nas w Polsce :D

Moim zdaniem jeśli już zostało założone konto pt. "Fani...." to nikomu nie można zabronić być fanem czy miłośnikiem rafy koralowej. Niektóre dzieci pewnie rywalizują kto ma więcej znajomych i mamy taką sytuacje :D Mi tam te dzieci nie przeszkadzają bo przecież ogólnie ta "nasza klasa" jest formą rozrywki i zabawy więc nie widzę powodów wprowadzania radykalnych rozwiązań.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym byl za zalozeniem drugiego profilu, tylko dla akwarystow. z weryfikacja (wlasne zdjecie kolo akwarium??). mi te dzieciaki kolekcjonujace znajomych nie przeszkadzaja ale mialem nadzieje ze dzieki temu profilowi wyczaje moze jakiegos krajana w moich rejonach co przy obecnym systemie jest niestety niemozliwe.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

każdy nowy otrzyma maila :

"Cześć!

Proszę o potwierdzenie i przesłanie jakiegoś Swojego zdjęcia baniaka morskiego na vnik@poczta.fm jak chcesz żeby był wystawiony na tej stronie w galerii to i opis zdjęcia + Swój Nick to co będzie podpisane pod zdjęciem, Pozdrawiam ."

a na stronie głównej jest:

1. PRAKTYKUJACYCH AKWARYSTOW MORSKICH POZNAMY PO FOTCE BANIAKA LUB KAWAŁKA RAFY + OPIS + NICK POD ZDJĘCIEM UMIESZCZONY W GALERII ‘FANI AKWARYSTYKI MORSKIEJ I RAFY KORALOWEJ’

2. MIŁOŚNIK RAFY KORALOWEJ NIEKONIECZNIE MUSI MIEĆ ZBIORNIK MORSKI I NIE BĘDZIE MIAŁ UMIESZCZONEGO ZDJĘCIA W GALERII NIE BĘDZIE TEŻ NICKA

:D i to wystarczy

pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahaha

Joasia Pacyna powinna w nagrode za spryt dostac dozywotnia wiceprezesure - jej zdjecie w galerii mnie powalilo :D


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MI TO OCENIAĆ - JAK COŚ NIE JEST MOJE TO SIĘ NIE PODPISZĘ POD TYM TO PROSTE I ZWYKŁA UCZCIWOSC TEGO WYMAGA


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy, to jest wygaszacz ekranu pod winde :D

BTW, poslalem Ci maila


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wygaszacz tylko jej akwarium:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie !

@Tom, nie słyszałeś o słynnej Joasi Pacynie, której akwa posłużyło jako wygaszacz do windy ?:D


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tom_Wildtom_Kurpanik :

hyhy, to jest wygaszacz ekranu pod winde :D

BTW, poslalem Ci maila

dzieciaki są bezlitosne przywłaszczą sobie wszystko co znajdą w internecie :D

już poprawione


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.