Skocz do zawartości
baz

Megabrzydkie i sławne zwierzaki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to megabrzydkie? Pierwsze zdjęcie akurat przedstawia moją ulubioną i jedną z dwóch akceptowalnych w domu bezcierściowych ras kotów :D Jak kot w domu to tylko sfinks albo devon rex :yes

Puchatym kotkom-ciotkom mówię :D :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się zalogowałem normalnie.

:yes:yes:yes

@Ewa cóż za wspaniały komentarz:) sfinksy-cudo devon-rex odlot:yes


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Potwor straszny,nie cierpie kotow obojetnie czy maja siersc czy jej nie maja,poza tym mam do nich pecha,gdziekolwiek jestem zapraszany,gdzie jednym z domownikow jest kot,zwierze te paskudne zawsze wybiera mnie i skacze mnie na kolana,jakby zlosliwie...bbrrrr...nie pomaga tlumaczenie kotu by znalazl sobie kogos innego majac tyle osob do wyboru...Pamietam mieszkajac na drugim koncu naszej planety takiego lysego kota z przednimi lapami dluzszymi od tylnych...pomyslalem ze to jakis kangur -mutant.Jedno zwrocilo moja uwage,ten kocur sie nigdy nie ruszal i nie reagowal,zawsze dumnie siedzial w jednym miejscu i mial jakis taki nawiedzony wyraz twarzy...kot-sfinks...idealna nazwa.Jest tylko jeden rodzaj kotow ,ktore lubie a nawet uwielbiam,ale to inna bajka...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe..jak przeczytalem tytul posta to bylem pewien ze bedzie o kaczkach :D


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydactwo do kwadratu!!! Ale te z sierścią lubię.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość ciekawa uwaga jednego z oceniających zdjęcie :D

"...Przypomina mi to alien kontra predator..."


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.