Skocz do zawartości
pollo89

[S] Arrowana

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam arrowane srebrną, rybka zdrowa,ma około roku, nigdy nie chorowała, je wszystko aż miło, ma około 50cm.

Raczej odbiór osobisty

Kontakt pollo-89@tlen.pl oraz 798 - 815 - 883

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie aby słodkowodna rybka?


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ryba słodkowodna


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ,że nie widać po tym forum ,że jest morskie ? :D .Zauważyłem ,że coraz to więcej osób pyta o słodkowodne akwaria bądź sprzedaje słodkie ryby czy sprzęt :D


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że da się nie zauważyć.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patelniaczek:p


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle szkoda ryby, przywiązują sie do właściciela i przy przenosinach do innego akwarium przy łapaniu następuje wyrzut ładunku adrenaliny bodajże i często padają na zawał, czym starszy osobnik tym gorzej. Zdarzało się, że ryba żyła w nowym akwarium dopóki widziała przez szybę starego właściciela, kiedy właściciel wziął kasę i pojechał do domu ryba potrafiła po 30min paść. Można podać do wody środek uspokajający, ale zapomniałem jak się nazywa, w dobrych sklepach słodkowodnych trzeba sie zapytać.

Skoro już ją masz, to może jednak jej nie sprzedawaj, tylko większy baniak postaw, niesamowita ryba, potrafi w naturze małą małpkę z gałęzi ściągnąć.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty? nieźle:), ale na pewno nie Arowana, pamięta dokładnie dłużej, a jak się potrafi wkurzyć jak obca osoba do pokoju wejdzie.

Być może tak sie dzieje, jak rybę traktuje się jak swojego pupilka, nie jest obojętna w tedy.


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba wspaniała, ale niestety mam coraz mniej czasu i plan likwidacji akwa... Szkoda żeby rybka nie miała takiej opieki na jaką zasługuje. Owszem inteligentna bestia ale nie słyszałem o takich przypadkach żeby padała po zmianie właściciela... idąc tym tropem za każdym razem jakby ktoś ją kupił w sklepie miałby trupa w akwa po godzinie godzinie od zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pollo89 proszę przeczytaj jeszcze raz to co napisał Jarosław... Nie chodzi o narybek w sklepie tylko o ryby które dłuższy czas przebywają u jednego właściciela...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzyjcie sobie to

a tu już trochę przesadzili z karmieniem, i jeszcze dziecko :/


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście młode osobniki w sklepie i takie młodziaki jak twoja na pewno nie padną po przeprowadzce masz rację, bo nie miałem na myśli twojej Arowany, tylko takie osobniki przynajmniej 5-cio letnie i więcej.

W tedy to są wypasione klocki i jeśli mają wspaniałego pana, to wiodą sielskie życie.

Jako drapieżniki mają w sobie uśpiony instynkt, niesamowitą siłę, w akwarium dostają przysmaczki nie muszą się zbytnio wysilać, bezpieczeństwo spokój, dają się głaskać, i tak po kilku latach sielanki, ktoś próbuje ją złapać i to w jej azylu, akwarium.

Ona to odbiera jako atak na jej życie, kto łapał taką 80/90cm wie co to znaczy, normalnie dym uszami jej idzie, jak to się mówi, jak ktoś jeszcze nie wie jak ją złapać.

Normalnie budzą się w niej wszystkie instynkty przetrwania i przy starszych osobnikach zdarza się, że serduszko nie wytrzymuje.

Też jestem fanem Arowan, ostatnio mało co nie postawiłem dla niej akwarium, nawet chodziło mi po głowie, żeby dla niej z rafy zrezygnować.

Na takiego młodego osobnika znajdziesz kupca, ale tak jak pisali Ci koledzy, nie to Forum, daj ogłoszenie na słodkim.

No i znów rozbudziłem w sobie chęć obcowania z tą rybą pod jednym dachem:D:D


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.