Skocz do zawartości
vini

jak zrobic płapke na ryby i z czego

Rekomendowane odpowiedzi

jak i z czego zrobić płapke na ryby


akwa 330L hq 2 x 150w rafa 50 korali odpieniacz best 400+paler hed 2500 1x t8 marine glo 2x pompy jvp 102 zeo star 2 sump 200L w sumpie dsb20cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę wiele potrafię znieść ale... Pewnie zostanę zgromiony za to co napiszę... Mamy taki piękny język, może gdybyś poprawnie zadał w tym języku pytanie to ktoś by na nie odpowiedział?

Bez urazy

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vini kaj my som?na POLSKIM FORUM. sam moze bych i przimknol na to slepia, ino ze ni moga. Tedy gwary z klopsztangi uzywej w dziale off - topic.

@Seb i @ froolk

Bardzo dobrze, przecież to są jawne jaja. Jak kolega vini nie napisze o co mu chodzi, to wątek się znajdzie w koszu.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budyń to sobie zjedz


akwa 330L hq 2 x 150w rafa 50 korali odpieniacz best 400+paler hed 2500 1x t8 marine glo 2x pompy jvp 102 zeo star 2 sump 200L w sumpie dsb20cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego vini bardzo się cieszę, że edytowałeś swój post, jest jeszcze tylko drobne ale... nie pisze się plapke, papke ani nawet tak jak teraz płapke tylko PUŁAPKĘ

A teraz na poważnie - jaką rybkę chcesz złapać? Jeśli jakąś niewielką to można pułapkę zrobić z butelki PET po wodzie mineralnej. Obetnij szyjkę i zamontuj odwrotnie w butelce (jeśli potrzeba powiększ odpowiednio otwór szyjki - coś w tym stylu jak zrobił Adam Rybowski na zdjęciu poniżej, do środka wrzuć coś smacznego i czekaj :D Aha - nie trzeba kleić sylikonem obu części ze sobą (trwa to długo i połączenie jest nietrwałe), wystarczy spiąć tzw. zszywaczami biurowymi jeśli komuś przeszkadza, że są metalowe to zrobić kilka dziurek na wylot i związać części ze sobą nitką. Mam nadzieję, że koledze pomogłem.

702-pulapka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chce coś wyjaśnić jestem rodowity ślazak i czasami pisze jak mowie


akwa 330L hq 2 x 150w rafa 50 korali odpieniacz best 400+paler hed 2500 1x t8 marine glo 2x pompy jvp 102 zeo star 2 sump 200L w sumpie dsb20cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba do szkoły chodziłeś :Dozingoff .Mam dla ciebie rade ja mam dysortografie i mnie też nękano o pisownie każdy potrafił się tylko przyczepiać ale nikt nic dobrego nie poradził ,dopiero kolega podpowiedział mi abym zainstalował sobie Mozillę i tobie też to radzę .


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... Ulżyło mi, bo już myślałem że zostanę zakrzyczany że się czepiam, że przecież wiadomo o co chodzi bo sens zachowany itp. Nie żebym był nauczycielem polskiego, ale żyjemy w pięknym kraju, mamy piękny język więc go używajmy... Nie mówię o jakichś literówkach czy orcie od czasu do czasu, ale wkurza mnie po prostu jak ktoś wali takie byki że włos dęba staje, w dodatku doskonale o tym wie i nic z tym nie robi, ma to w nosie. Moim zdaniem to nic innego jak czyste lenistwo! Jestem użytkownikiem jeszcze jednego forum (nie akwarystycznego) i tam w pewnej chwili poziom pisowni zaczął wyraźnie spadać, więc admin wpadł na pewien pomysł jak temu zaradzić. Mianowicie kiedy walniesz orta i ktoś Cię na tym złapie to stawiasz temu komuś piwo:D możecie mi wierzyć że dużo przyjemniej się teraz czyta:wink

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.