Skocz do zawartości
Chemik

Hydnophora jak przyrasta?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jak szybko przyrasta Hydnophora i czy polipy powinny zrobić z niej "miśka", bo dostałem szczepkę i jestem ciekaw czy coś z tego wyrośnie:)


40L panel, 160L główny, 22kg LR, Atman AT-203 2000l/h, 2x Marea Stream 2400l/h, A-S 300l/h, odpieniacz AM Midiflotor, 4 x 39W ATI T5, miękkie i twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stala wysoko, to udawala miska i nie bylo widac zielonkawej tkanki. Przyrasta stosunkowo szybko i musi miec spory odstep od innych korali. Wlasciwie to inne chcialyby, zeby ten odstep byl bezpieczny.:(

Gdy przenioslem dalej od lampy, to misiek sie zmniejszyl.

To dosyc twardy koral.:(


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak stała za blisko światła to jaśniała, jak dalej to ciemniała w zielony kolor bardziej wpadała.

I jak w wodzie było mało pożywienia, to wystawiała polipy jak głupia, czasami to objaw na jakiś czas przed śmiercią, jak teraz mam trochę więcej NO3 i fosforanów i więcej karmię to polipy króciutkie dla odmiany:D

Z dłuższymi polipami przyrastała szybciej z krótkimi wolniej.

Małą szczepkę dostałem w prezencie z krótkimi polipami, a po czasie w moim akwarium też została włochaczem:D

Takiego włochacza chciałbyś mieć?:(

1209775712.JPG


1000l, sump 220l, 3 × 400W HQI i 8 ×24W T5, odpieniacz ATI Bubble Master 250, pompa obiegowa RD 8000, cyrkulacja 2 × 6100 + 2 × 6200 + multicontroler + 1 × 6060 , TEC III NG + EP IV,chłodziarka TECO - TR20,DSB 12cm,AT-Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie chciałbym, żeby tak wyglądała:) ale moja wypuszcza dosłownie mikroskopijne polipy. Niebawem wrzucę zdjęcie to sami zobaczcie. Dzisiaj po raz pierwszy dodałem Kent Tech I (jod) i zobaczymy co się będzie działo


40L panel, 160L główny, 22kg LR, Atman AT-203 2000l/h, 2x Marea Stream 2400l/h, A-S 300l/h, odpieniacz AM Midiflotor, 4 x 39W ATI T5, miękkie i twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.