Skocz do zawartości
Darekn12

dobre kawaly...

Rekomendowane odpowiedzi

SEKS GŁOŚNY

Żona skarży się psychoterapeucie:

-Mam wielki problem, doktorze. Za każdym razem, gdy jesteśmy w łóżku i mąż dochodzi do szczytu, wydaje rozdzierający uszy okrzyk.

-Ależ to zupełnie naturalne droga pani odpowiedział lekarz - ja w tym nie widzę żadnego problemu.

- Ale ja widzę - bo to mnie budzi!

SEKS CICHY

Zniechęcony bezbarwnym życiem erotycznym mąż mówi w łóżku do żony:

- Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm?

Żona, rzucając mu obojętne spojrzenie, odpowiada:

- Bo cię nigdy wtedy nie ma w domu

SEKS W ROCZNICĘ ŚLUBU

W 40 rocznice ślubu małżeństwo kłóci się zażarcie. Mąż wrzeszczy:

-Kiedy umrzesz, postawie ci nagrobek z napisem: Tu leży moja Żona zimna

jak zawsze!

- W porządku - odpowiada Żona. - A kiedy ty umrzesz, ja ci postawie nagrobek z napisem: Tu leży mój mąż, nareszcie sztywny!

SEKS W GOSPODARSTWIE DOMOWYM

-Jest po prostu za gorąco, żeby włożyć ubranie - powiedział mąż wychodząc spod prysznica. - Jak sądzisz, kochanie, co powiedzieliby sąsiedzi, gdybym w takim stanie wyszedł strzyc trawnik?

-Prawdopodobnie, że wyszłam za ciebie dla pieniędzy - odpowiedziała żona

SEKS UNIEMOŻLIWIONY

Mężczyzna miał okropny wypadek, podczas którego jego męskość zahaczyła o cos i oderwała się od reszty ciała. Lekarz zapewnił go, ze współczesna medycyna może przywrócić mu sprawność, ale ubezpieczenie nie pokryje kosztu operacji, uważając ją za kosmetyczną. Koszt ten wynosiłby $ 3 500 za małego, $ 6 500 za średniego i $ 14 000 za dużego. Mężczyzna był pewien, ze chciałby średniego lub dużego, ale lekarz nalegał, by omówił sprawę ze swoja Żoną. Mężczyzna zatelefonował do żony i wyjaśnił jej możliwości wyboru. Gdy lekarz ponownie wszedł do pokoju, zastał pacjenta w stanie kompletnej rozpaczy.

-Co zatem postanowiliście? - zapytał.

-Ona wolałaby przebudować kuchnię.

SEKS WSZĘDOBYLSKI

Ma miejsce przed ślubem i jak sama nazwa wskazuje, dwoje ludzi uprawia go w dowolnym miejscu. Naturalną koleją rzeczy po ślubie nadchodzi etap SEKSU SYPIALNIANEGO. Jak sama nazwa wskazuje odbywa się on w sypialni małżeńskiej. A potem nieuchronnie dochodzi do: SEKSU PRZEDPOKOJOWEGO. Na tym etapie małżonkowie sporadycznie mijając się w przedpokoju rzucają do siebie- pier**l się !!!


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl :Satisfied

A To znasz?

Przychodzi baba do lekarza i mowi ze zawsze po seksie placze i wprawia tym w zaklopotanie siebie i partnera.

Lekarz ja bada, az w koncu mowi do niej wie pani wydaje mi sie ze jest wszsystko w porzadku ale sprobojmy jeszcze jednego. Pbzykajmy sie, chcialbym to zobaczyc.

Poszli na kozetke a po fakcie slychac glosny placz baby i slowa "Buuuuu Ja chce jeszcze ......"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasow socjalizmu milicja przychodzi do bacy w gorach,szukaja czegos po pokojach w oborze.Po dluzszym czasie jeden z milicjantow wychodzi ze stodoly z tryumfujacym usmiechem i mowi "baco,znalezlizmy u was sprzet do pedzenia bimbru,staniecie przed sadem i zaplacicie grzywne"...na co baca spokojnie odpowiada "skoro juz bede stal przed trybunalem to i od razu za gwalt mnie sadzcie"..."jak to baco,zgwalciliscie kogos!!!!!!"..."nie" mowi baca..."ale sprzet tez mam"...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.