Skocz do zawartości
Kaktus

Co lać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem ostatnio dość sporo twardzieli. Do tego dokupiłem GroTech ABC i GroTech VitAmino M. Oprucz tego Kenta Turbo-Calcium i Superbuffer dKH. Czy jeszcze będe poczebował jakąś chemie do uczymania tych twardzieli?


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakis preparat na magnez by sie przydal. A tak to chyba wszystko :Satisfied


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kent Tech M (magnez), wie ktoś jak to dawkować? bo dla mnie instrukcja jest w ogóle niezrozumiała nawet po polsku:)


40L panel, 160L główny, 22kg LR, Atman AT-203 2000l/h, 2x Marea Stream 2400l/h, A-S 300l/h, odpieniacz AM Midiflotor, 4 x 39W ATI T5, miękkie i twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chemik :

Kent Tech M (magnez), wie ktoś jak to dawkować? bo dla mnie instrukcja jest w ogóle niezrozumiała nawet po polsku:)

Witaj. Kupiłem Tech M faktycznie jest po polsku. Dzięki za chęć przepisania.

Ja tą instrukcje rozumiem tak:

Jak mierzysz sobie testami poziom Mg to jak masz nie dobór magnezu to lejesz 1ml na 4litry wody(jest to dawka dzienna) tz. 25ml na 100l wody w akwa 50ml na 200l wody w akwa i tak dalej. Po zastosowaniu dziennej dawki poziom magnezu powinien podnieść się o ok. 18 ppm. Stosująć 1ml Tech M na 4litry wody na dobe możesz podnosic co dziennie poziom magnezu o około 18 ppm.

Mam nadzieje ze przedstawiłem to dość jasno;)

Pozdrawiam


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.