Skocz do zawartości
barnabax

Pompki EDEN z dyszą rotacyjną

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwośc zakupienia trochę taniej i od ręki modelu 228 (1000 l/h), i już jestem otumaniony. Akwa będzie 90 l. Jedni mówią że super nawet jak muszą je co kilka lat wymienić, inni mówią że lepiej już zwykłego Maxi-Jeta bo niezawodny. Wiem,tylko że aby cieszyć się nienaganna kulturą pracy to trzeba przynajmniej raz w tygodniu oczyścić (ujdzie), ale czy nadaje się do akwa które ma stać ok.1 metra ogłowy w sypialni (poziom hałasu tego mechanizmu?). Bardzo proszę o opinie na temat użytkowania tego sprzęciku. Kusi mnie ta rotacja, ale też zadaję sobie pytanie - Jeśli już to może zwykła + nakładka obrotowa 360 stopni?, a może po prostu tylko dwie mniejsze i po sprawie. :Dozingoff

Pozdrawiam i czekam na opinie,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śtraśnie głośna ta popmeczka

dwie mniejsze i po sprawie :)

pozdrawiam, zdrowych wesołych i cichych świąt

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki eden to straszne badziewie, nawet jakby rozdawali je za darmo to bym nie wzial. jezeli chcesz miec spokoj (cisze) to proponuje pompke maxi jeta lub dla kasiastych tunzego.

Pozdrawiam

Pogodnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jest "głośna" i "badziewie" to jedne z określeń tej pechowej pompki, ja jeszcze dodam że z rotacyjnej robi się statyczna i w dodatku tam gdzie się głowica zatrzyma czyli nie zawsze tam gdzie nam pasuje, ( i czyszczenie nie pomaga) :)

Pozdrawiam Roman - już za parę chwil karp na stole .....:)


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.