Skocz do zawartości
Kris_77

Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

nadszedł czas, zebym to i ja pokazał nad czym pracowałem przez ostatni rok :D

akwarium stoi od września '07 - ale dość długo trwał proces dojżeania i etap zasiedlania (przynajmniej koralowcami) jest od niedawna - narazie nieduże sps-y - kilka lpsów - napewno wiele jeszcze brakuje

Nie wklejam tu zdjęć bo mam swoją galerie na stronie:

http://www.i-g.pl/riddlah/cube/

Strona co prawda jest w trakcie budowy - ale jakby ktoś sobie nie radził a dochodziły do mnie takie słuchy - to klikając na którąś z połówek zdjęcia można przechodzić do nastepnego lub poprzedniego zdjęcia...na dole po prawej kilka filtrów umozliwiających sekecję zdjęć

Za wszelkie komentarze miłe i nie miłe z góry dzieki!!!

Pozdrawiam i miłego ogladania

Krzysiek


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ładnie ale pokaż swój zbiornik a nie zwierzaki, takie fotki to nic nadzwyczajnego i ma je każdy z nas na setki, pokaż ogólny efekt wtedy ocenimy


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUK4344: to pokaz swoje setki zdjec podobnej jakosci :D


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nietwierdzę przecież, że ja jedyny takie mam :D i wiem, ze to nic nadzwyczajnego...ale swoje zawsze cieszy bardziej :D

zdjęcie całego baniaka jest u mnie w profilu

cube.jpg

tak jak pisałem wczesniej akwa w całości nie wygląda jeszcze tak jak powinno - "drzewka" dopiero zasadzone - efektów spodziewam się za jakieś pół roku...

Pozdrawiam

Krzysiek


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wszystko wyglada teraz tylko czekać jak korale podrosna i będzie cacy.Pozdrawiam Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank fajny, ale mi się bardzo podoba sama strona www. Bardzo estetyczna i profesjonalna. Cenię minimalizm w profesjonalnym wydaniu - tak trzymać.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris_77 baniaczek ma potencjał i ciekawie sie zapowiada. Powiedz mi proszę jakim sprzętem robiłeś te fotki?


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie

@Wojtesu - fotki robie pożyczonym Canonem 5D z obiektywem Macro - jest pare olympusem ale tylko te podwodne :D testowałem aparat przed snoorkowaniem :D

Ze zdjęciami macro nie ma najmniejszego problemu ale zrobienie fotki całego baniaka, zeby choć troszkę oddał klimat przeztrzeni, kolorów a do tego złapał dobrze ostrość to już naprawdę ciężko - ale powalcze - może uda mi się coś ładnego zrobić...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to ok. bardzo ładny zbiornik zawsze marzyłem o takiej kosteczce:kapelusz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny baniaczek. poazdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne fotki i zbiorniczek, gratulacje:clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.