Skocz do zawartości
smk

Oddam Clavularie żarówiasto-zieloną

Rekomendowane odpowiedzi

mi raczej obojetne miejsce, byle dalo sie jakos dojechac w razsadnym czasie :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak poszly szczepki ??


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie poszły bo mam urwanie głowy w pracy. Nawet nie miałem czasu wsadzić skały którą od przemka 2 tyg temu wziąłem (leży w sumpie). Dziś wszystko przygotowałem ale nie bede wysyłał na weekend.

Na poniedziałek zamówionego mam kuriera więc we wtorek powinny się paczki u was pojawić.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się zapisał ale nie mieszkam koło Rybnika ani koło Warszawy wiec jak by się coś zostało i miał czas mi wysłać to bardzo chętnie oczywiście pokryje koszta wysyłki :):)


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec jutro wieczorem szczepki zostaja wyslane do mnie. Beda do odbioru w sobote od godziny 10 do godziny 14 u mnie w domu. Pozniej niestety juz sie nie da bo wyjezdzam na toche wiec kto pierwszy ten lepszy.

Podaje nr kontaktowy w celu przyspieszenia kontaktu 608 071 172


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po szczepkę w sobotę lub niedzielę - wolałbym niedzielę zadzwonię wcześniej.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedziele mnie nie ma. Kiedys czlowiek musi odpoczac a w sobote o 15 juz mnie nie ma wawie :)))


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale po co Wener zgłaszałeś sie na chętnego jak teraz stale cię nie ma :)


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stale bylem mialo byc we wtorek tak ale koledze sie opoznilo. Szepki beda czekaly na was. mnie sie i tak tyle nei przyda :) tak wiec jak nie w sobote to w piatek za tydzien. Wszystkim i tak nie dogodzisz


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jutro odpada. Kolega nie zdazyl wyslac dzisiaj wiec dopiero w poniedzialek z samego rana bedzei u mnie. Mozna bedzie wpasc poznymi wieczorami po nia albo w piatek przez caly dzien

Pozdrawiam i przepraszam za klopot ktory wynikl


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wener czy znajdzie sie tez szczepka dla mnie ? Szczepkę z Warszawki bym odebrał.

Pozdrawiam


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec cala clavularia powedrowala wczoraj do mnie. Wlasnie sie zbieram aby ja odebrac. Kto zainteresowany niech dzwoni do mnie. Mozliwy odbior dzisiaj na pradze w promenadzie u mnie w pracy (prosto z frachtu :( ).

Potem przez pare dni bedzie moczyc sie w akwa i czekac na wlascicieli. Jesli takowi sie nie znajda no to coz...

podaje namiar na siebie 608 071 172


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrane. tak wiec odzywac sie kto chetny. Powinno dla wszystkch starczyć


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla chętnych na clavularię z Rybnika - sorki ale nie miałem jak wysłać do rybnika i dlatego wszystko poszło paczką do Wernera do Warszawy, ale za to on obiecał że wyśle wam to dalej do Rybnika.

Tego gówna wrzuciłem tam chyba ze 3 kg więc strczy tej clavularii dla wszystkich.

Jeszcze raz przepraszam ze to wszystko tak długo trwało ale wiecie praca, remont domu i jeszcze nikt poza kurierami nie zabiera z tego końca Polski przesyłek konduktorskich.

pozdrawiam

Remik


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Clavularia odebrana i zatopiona w baniaku . Dzikuję SMK za koral :( i Wenerowi za pośrednictwo w odbiorze i szczepke:)

Pozdrawiam

Darek


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odzywac sie bo kurcze nie mam gdzie tego klasc u siebie i czekaja w beczce. Wieksze skalki leza w sumpie i czekaja na wlascicieli.


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma chetnych a mialoby sie zmarnowac to chetnie się zaopiekuje, jutro/pojutrze jestem w Wawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam jutro. Juz polowa znalazla swoich właścicieli. Telefon jest podany. Pozdrawiam


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się trochę dla mnie pokryje koszty przesyłki. proszę prv gdzie wysłać moj adres w razie czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.