Skocz do zawartości
Qbab

same brzydkie słowa

Rekomendowane odpowiedzi

cisną mi się na usta, przed chwilą gość w granatowym mondeo MKII zgarnął mnie na przejściu dla pieszych, i uciekł. Kurcze trochę minie poobijał złamał parasol, ale jestem pewien że jak by trafił kogoś starszego albo mniej nauczonego upadać (wspinanie i rower nareszcie się przydały) to by było kiepsko.

Kurcze co za (tu sobie wpiszcie co powiedziałem jak już się podniosłem) i do tego tchórz. To, że mnie trafił dokładnie na pasach i to na środku jezdni (wcale nie wtargnąłem bo auto obok spokojnie się zatrzymało i mnie chciało puścić, niestety nie doszedłem do tamtego miejsca wcześniej ten ... mnie zabrał na przejażdżkę) to jedno, ale że uciekł to jest gorsze.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zapisał numerów? Może były jakieś kamery policyjne?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozglądnąłem się ale akurat tam kamer nie było żadnych nawet sklepowych, nikt nie zapisał numerów bo ludzi mało i do tego starsi sami, a oni bardziej się przestraszyli chyba nawet niż ja. A ja tylko zdążyłem "w locie" przeczytać KR 8 ale i tej ósemki nie jestem do końca pewien, sami rozumiecie.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - kamery. poza tym pewnie sa jacys swiadkowie. byc moze jakis slad na samochodzie zostal - niewiadomo ile takich tez nie jezdzi po Krakowie. Zycze Ci zebys to wyjasnil, jak sie znajdzie gosc a pały nic nie zrobia - we wlasnym zakresie. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony - szczęście, że nic Ci się nie stało. Z drugiej - ten pirat drogowy powinien trafić przed oblicze sprawiedliwości i zostać surowo ukarany.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurza kostka! Co za wypierdek mamuta!:) Głowa do góry, nie odpuszczaj, jeśli pamiętasz godzinę, markę i kolor auta to idź na obdukcję i potem na policję. Jeśli będziesz miał w ręku obdukcję, będą musieli wszcząc postępowanie. Nawet jeśli na tym skrzyżowaniu nie ma kamer to ilość ulic którymi można do niego dojechać jest ograniczona, tych którymi można się oddalić również, a napewno któraś z nich jest monitorowana więc jest duża szansa że winowajca zostanie ustalony. Nie można odpuszczać takich rzeczy...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci się nie stało? z wyjatkiem siniaków i adrenaliny? Oczywiście numeru nie zapamiętałeś? a gdzie to było może jakaś kamera w pobliżu?

Takich to powinni ŁAPAĆ. Mam czasem wrazenie ze policja zajmuje się wyłacznie ŁAPANIEM przekroczenia prędkosci w ternie zabudowanym. Wystarczy trochę pochodzić po Krakowie zeby włos się zaczał jeżyc na głowie

PS Akutat tu naprawdę brakuje mi emocjonalnego przerywnika. Ja w ogóle nie klnę i np mojego syna kolega oskarżył kiedyć o coś i tez powiedział, pani ze mówił jakieś brzydkie słowa. Pani bez rozmowy uwolniła syna z podejrzeń, stwierdzając ze on nigdy czegos takiego by nie powiedział, :) co ciekawe owszem w domu takie słowa bardzo rzeadko,ale ale tylko m€wołam ze jestem kobieta i nie życzę sobie zeby przy mnie mówił...****

moze po prostu przy niektórych watkach dawać oznaczeni musisz mieć skończone 18 lat aby....


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już jestem po wizycie na policji, pojechali ze mną na miejsce po fotografowali, sprawdzili czy jestem trzeźwy (a nóż nie i to tylko moje majaki :), niestety okazałem się trzeźwy jak świnia na 0,00 :) ) sprawdzili że kamer tam nie ma, ale ponoć jest szansa że takich aut jest mało w Krakowie (znaczy się z takim kolorem i ósemką) i ponieważ połamał parasol to może będą jakieś ślady na aucie.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby go złapali i zamkneli


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapali i zamknęli to za mało. Oby go zlokalizowali, on niech się zorientuje i zacznie uciekać, a oni niech go potrącą podczas pościgu :) kilka razy :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukamy granatowego mondeo o poczatkowym numerze KR chyba 8.

może dać ogłoszenie na jakiejś grupie?

bedzie miał zarysowany przód z prawej strony? gdzie doszło do tego wypadku? mozliwe ze jeżdzi stale tą trasą.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest mapka:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=sklep+zoo&loc=limanowskiego&Submit=Szukaj&long=19.952819&lat=50.045064&type=3&scale=1

gość (na 99% to facet) jechał od strony rynku podgórskiego czyli na mapce z lewej strony i skręcał w Krakusa (dla niego w lewo) i na tych pasach które widać na zdjęciu mnie trafił. Jak chciałem popatrzyć na numery (bo najpierw to myślałem że się zatrzyma a nie zwieje) to on już skręcał w Józefińską (dla niego w prawo).

a jeśli ma jakieś ślady to nie z prawej strony tylko po lewej od strony kierowcy bo ja przechodziłem patrząc na tą stronę to z góry na dół (do zoologicznego szedłem).

Ale nie róbcie nic z wyjątkiem podania info mnie albo policji jak by ktoś zobaczył takie auto.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab jeśli nie masz nic przeciwko temu, mogę podać info na drugim forum którego jestem użytkownikiem, to forum samochodowe więc są jakieś szanse że się uda. Daj znać.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma problemu, może ktoś widział.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.