Skocz do zawartości
gregor.gg

pomoc profilux

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna zdobyc instrukcje do profiluxa 2plus bo mam tylko po niemiecku.a moze ktos mi zeskanuje lub skseruje i posle bede wdzieczny oczywiscie pokryje koszty.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link

moze tu znajdziesz?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki MateuszD za link,ale chcialbym cos po polasku a ta sa tylko po angielsku i niemiecku.moze ktos moze za odpaltnosci pomoc.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Piotr z korale mial soft z polska wersja jezykowa


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze Piotr ma sofcik ale jak u niego nie kupiles profiluxa to nie masz na co liczyc,to jest chore,przeciez zaplacilbym mu za softa nie chce za darmo ale powiedzial ze nie sprzeda mi go,jakis dziwny gosc.moze ktos odsprzeda mi softa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gregor.gg :

moze ktos odsprzeda mi softa?

To by było nielegalne i karalne więc proszę powstrzymać się na przyszłość z takimi "ogłoszeniami" na forum.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki Rebciu wiec powidz gdzie moge dostac ten program oczywicsie odplatnie bo to co pisza to jest chory system,albo cos kupujesz i jest to dostepne albo martw sie sam na tym to polega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta Polska to jest po.....ny kraj nic za darmo nie dstaniesz to po co to sprowadzaja jak naet polskiej instrukcji nie ma do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gregor.gg :

ta Polska to jest po.....ny kraj nic za darmo nie dstaniesz to po co to sprowadzaja jak naet polskiej instrukcji nie ma do tego

i o to można mieć pretensję do sprzedawców bo tego typu produkt sprzedawany w Polsce instrukcję w naszym ojczystym języku powinien mieć.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakis pomysl na to bo ja juz mam dosc proszenia sie o instrukcje albo o softa,wiesz to jakbys kupil lodowke z niemieckia instrukcja to przeciez chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś poszukać kogoś w okolicy kto ma Profiluxa i przejechać się na korepetycje. Ewentualnie - słownik i po kolei tłumaczenie wszytskiego.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie chodzi o korepetycje bo dam sobie rade i bez instrukcji,tylko to jakis absurd z tym komputerem,co to za wynalazek jak nie ma tlumaczenia,teraz nawet chinskie ciuchy maja metke a ten komputer tez powininen miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zglos reklmacje do sprzedawcy - wydaje mi sie ze w Polsce wszystko powinno miec instrukcje po polsku.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chyba zrobie MateuszD,ale mi sie jakos wydaje ze to ze nikt mi nie chce pomoc to wynika chyba z zazdrosci ze on ma softa i nie pomoze nikomu niech kazdy radzi sobie sam,niestety tacy jestesmy oczywiscie sa wyjatki,ale to samo jest za granica jesli ktos cie przekreci to tylko polak i tak to sie ciagnie juz dluzszy czas.w kazdym razie sedeczne dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. kupiłeś w sklepie profiluxa ? Jeśli tak to zwróć się do sklepu o polską instrukcję, jeśli sklep odmówi zgłoś sprawę do PIH.

2. nie wiem skąd korale.pl ma polski soft, ale przypuszczam, że wyprodukował go sam (spolszczył) więc może z nim robić co chce - dawać swoim klientom, nie dawać nie swoim klientom - jest to jego forma promocji i trudno na nim wywierać presję, żeby ci sprzedał sam soft jak on nie chce (nie po to go przepisywał na polski żey go sprzedawać tylko po to, żeby go dawać swoim klientom - co więcej - jemu NIE WOLNO sprzedawać takiego software'u).

3. ściągnij sobie instrukcję ze strony profiluxa w dowolnym języku, znajdz kogoś kto się tym językiem posługuje, zapłać mu i tyle - po co marudzić na forum.

Czy to takie trudne ??


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alef, grzeczniej proszę - pierwsze zdanie z powodu użycia niecenzuralnych słów zostało usunięte.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zgodzisz sie ze mna rebciu, ze 'GADANIE' o zazdrości i polakach-krwiopijcach z za granicy jest na tym forum conajmniej irytujące ?

I nie wycinaj mi całych zdań proszę, bo znaczenie wypowiedzi się zmienia - jeśli używam słowa, jak to nazwałeś, niecenzuralnego - to wyremuj słowo, a nie całe zdanie. Jest to wykonalne ??


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszym zdaniem się zgadzam w 100%.

Na drugi raz nie dawaj powodu do wycinania czegokolwiek i będzie "luzik" :) Przecież nie będę się teraz zastanawiał czym zastąpić niecenzuralne słowa bo czasami po wykropkowaniach wychodzi jakiś "bełkot", a może się tak zdarzyć, że autor uzna to za skandal - bo mu ktoś zmienia wyrazy w zdaniu. W tej chwili Twoja wypowiedź jest sympatyczna i w pełni wyczerpująca temat.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mówią , że akwarystyka uspokaja...

a na forum w wielu wątkach coraz goręcej!


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje alef nie ma co marudzic tylko trzeba sie brac za tlumaczenie i koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie ma tam az takich technicznych slow ktorych nie ma w slownikach.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregor - jest na tym forum taka niepisana zasada, polegająca na tym, że w dobrym (a nawet bardzo dobrym) tonie jest zadawanie konkretnych, wręcz szczegółowych pytań. Przykładowo - masz profiluxa i nie wiesz jak w nim wykorzystać funkcję X. Zadajesz pytanie i otrzymujesz naprawde szybkie, dobre i wyczerpujące odpowiedzi.

NATOMIAST pytania typu 'mam profiluxa ale nie wiem jak dziala - pomóżcie' są odbierane źle i bardzo źle. Z powodu prostego: zadający pytanie nie ma ochoty zadać sobie najmniejszego trudu i dociec samemu jak owo ustrojstwo działa - oczekuje podania na tależu gotowego rozwiązania.

Zwróć uwagę na posty 'chcę założyć solniczkę ...'. Człowiek, który ma jakiś plan, poczytał to i tamto, ma pewne pojęcie i pisze o tym w swoim poście zazwyczaj otrzymuje pomoc. A koledzy typu 'chcę solniczkę - - co mam kupić - - nic nie wiem' zazwyczaj są ignorowani - zgodnie z zasadą o której wyżej napisałem.

Dlatego bierz się za tłumaczenie, a jak czegoś nie będziesz rozumiał to pytaj - zaraz ci ktoś odpowie - gwarantuje ci to.

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alef: ale kolega gregor zadal akurat dokladne pytanie o polska wersje instrukcji :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.