Skocz do zawartości
tytan69

[P/K] krewetki bałtyckie

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie przyjmę bądź kupie krewetki bałtyckie najchętniej Palaemon elegans


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta Lubnia jest w Pomorskim?

Moze bysmy sie razem na low kiedys wybrali ja mam sprzet ale jakos nie moge sie zebrac zeby te 100 km do morza doplynac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzętem nie przesadzajcie :( jakieś 3 tyg temu byłem na dorszach w Darłówku , spacerek po plaży i w praktycznie każdej kałuży było na oko 50 krewetek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( a ja już drugi raz w Darłówku byłem i żadnej krewetki nie widziałem :(

Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zho lubnia jest w pomorskim i niema sprawy podaj tylko termin


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byści nałapali za dużo chętnie odkupie ze 100szt , sa idealne do przyuczania Dendrochirusów do jedzenia.

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak my ci je 350 km przez Polske wyslemy tak zeby zywe dojechaly?

Planuje wstepnie czwartek, ale wiele zelezy od okolicznosci przyrody i kolegi ktory zaiinicjowal ten watek. Razem bysmy moim Maybachem podjechali nalapali i zadowolei wrocili a ja przy okazji zrobilbym mu inspekcje w zbiornikahc. Pal licho te 40 dodatkowych km nie mozna byc takim dusigroszem jak cala reszta moich przodkow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób na łowienie palameon elegans:podchodzisz w gaciach lub spodniobutach(jeśli będzie zimno)do falochronu(koniecznie drewniane pale) na głębokości od 80cm,zanużasz dość dużą siatkę(wystarczy 15-20cm szer.) do podstawy pala i przeciągasz szurając po nim-za każdym razem masz po 3-15krewetek.A jak trochę poszurasz po piachu przy palach to i garnelke złapiesz.Pozdrawiam


150/50/60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.