Skocz do zawartości
froolk

OKAZJA! Lampa HQI 2x150 + 2xT5 54W

Rekomendowane odpowiedzi

NIEAKTUALNE!!!

Lampa HQI 2x150 + 2xT5 54W

Mam do sprzedania lampę niemieckiej firmy LiTeCo HI-LINE T5 MASTERCONTROL w wersji FULL (MASTERCONTROL, MASTERSLIDE, MASTERREFLEX).

Lampę używałem pół roku więc jest praktycznie nowiusieńka i bez śladów używania.

O jakości wykonania nie muszę wspominać - niemiecka robota nie żadna chińszczyzna :(

Jest to bardzo zaawansowana technicznie i super zaprojektowana lampa:

-HQI MASTERCONTROL - elektroniczne stateczniki (mniejsze zużycie prądu i nawet 30% więcej światła)

-ZEWNĘTRZNE co zapobiega nagrzewaniu lampy jak i stateczników, a dzięki temu lampa jest dość lekka no i zarówno stateczniki jak i żarniki dłużej posłużą,

-MASTERSLIDE - żarniki wraz z odbłyśnikami są na specjalnych sankach - regulacja rozstawu do wielkości akwarium (jest skala bodajże od 1200mm do 1700mm) lub według własnych potrzeb np. niesymetrycznie ZOBACZ,

-MASTERREFLEX - cała dolna część lampy (oczywiście przykryta szybą ochronną :( )to duży wysokiej jakości odbłyśnik odbijający ponownie światło odbite od powierzchni wody - dodatkowe światło za darmo :D

-oddzielne zasilanie dla każdej z lamp HQI (można włączać je niezależnie),

-kable napięciowe i stateczniki można odłączać od lampy (specjalne wtyczki)- bez walki w minutę można zdjąć samą lampę do gruntownego czyszczenia,

-elektroniczne zabezpieczenie opóźniające włączenie gorących żarników po zaniku zasilania chroni żarniki przed uszkodzeniem, to samo zabezpieczenie chroni elektonikę przed uszkodzeniem przez stary lub uszkodzony żarnik,

-kolor Haematit (cokolwiek to znaczy:)) - metalizująca czerń

Żarniki i świetlówki używane niecałe pół roku więc na okres dojrzewania nowego zbiornika jak najbardziej.

Strona producenta:

LiTeCo

Cena nowej w tej wersji (około 3300zł) NAPRZYKŁAD TU

SPRZEDAM NAPRAWDĘ OKAZYJNIE za 2099 zł czyli za cenę najprostszego modelu Aqua Medic Ocean Light + 2x150W na chińskich no i oczywiście zwykłych (nie elektronicznych) podzespołach.

PŁACĘ ZA PRZESYŁKĘ!!! ZALEŻY MI NA CZASIE WIĘC CENA MOŻE BYĆ DO LEKKIEJ NEGOCJACJI!!!

328-lampa.jpg

328-masterreflex.jpg

328-masterslide.jpg

328-mastercontrol.jpg

OPRÓCZ TEGO MAM na sprzedaż DWIE BELKI T5 2x80W każda - patrz drugie moje ogłoszenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jeden jak nie jesteś zainteresowany kupnem to po co komentujesz? Każdy sprzedaje za ile chce.


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SYNEK:

kolega jeden jest zainteresowany zakupem bo na jego 10 postów na naszym forum dokładnie 9 dotyczy lamp nad akwarium :) Tylko pewnie chciałby taniej :)

Nie mam pojęcia co napisał ale zapewne cena mu nie odpowiada, tak? :)

@jeden:

oczywiście możesz zaproponować swoją cenę, prosiłbym tylko abyś zrobił to w kulturalny sposób, Twój chyba taki nie był skoro wstydziłeś się własnego posta i go usunąłeś.

Zdaję sobie sprawę, że cena może wydawać się nie najniższa, ale to nawet nie jest 2/3 ceny nowej lampy. Mogę oczywiście obniżyć cenę bo zależy mi na sprzedaży, ale w granicach rozsądku bo lampy z elektronicznymi statecznikami HQI (nawet te robione w chinach) nie są tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydze sie tego co napisałem.. i owszem jestem zainteresowany kupnem lampy.. tylko ze szkoda ze taka cena duza... neistety jesli cos jest juz uzywane to spada na wartosci..to jest forum i kazdy pisze to co mysli nie obrazajac nikogo.. 2099 zl to zdecydowanie za duzo o kilka stowek na taka malo znana uzywana lampe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden, to kup Blaua od Bigwalkera, cena śmiech a lampa nowa praktycznie, wiem bo kupował razem ze mną a używał krótko bo zmienił na mocniejszą.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb:

mógłbyś nie śmiecić mi wątku :)

z taką kryptoreklamą to na priva do kolegi jeden :)

@jeden:

bierz Blau'a - cena bardzo dobra i pewnie marka dla Ciebie bardziej znana :)

NIEAKTUALNE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.