Skocz do zawartości
Sakato

(S) Szkło 400 L + sump + szafka na stelażu Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie. Nowe akwarium 400 L o wymiarach 120 cm x 60 cm x 55 cm ( wys ) zalane jedynie celem sprawdzenia szczelności. Front jak na foto ( zdjęcie szkła od góry )Opti White, nie porysowane, ładnie oszlifowane. Szyba 10 mm bez wzmocnień górnych. Komin skośny tylny lewy róg, w kominie 3 przeloty, 19 mm pompa ( otwór w dnie 26 mm ) + 2 x 24 mm ( otwór w dnie 34 mm ) na zrzut wody. Na tylną i lewą boczną szybę naciągnięty czarny silikon ( bez bąbelków , starannie wykonane ). W razie potrzeby silikon można zdrapać. Pod szkłem karimata. Szafka płyta jasny klon z satynowymi uchwytami na zamówienie obudowana na masywnym stalowym stelażu z regulowanymi nóżkami. Do tego sump ok 100 L z 3ma komorami. Wklejona hydraulika chyba Gramat. W szafce zamontowany 1 x wentylator taki jak w PC + zasilacz 12 V oraz 2 listwy z gniazdami elektrycznymi 230 V. Do tego oświetlenie wewnątrz szafki gratis. Sprzedaję jedynie jako komplet. Cena jaka mnie interesuje to 1.700 zł Wartość samego stelaża to ok 500 zł nie mówiąc o szkle. Odbiór jedynie osobisty z własnym transportem. Hydraulika posklejana dlatego daje ją jako gratis. Na szczycie komina grzebień AM i wylot zakończony dwoma przewodami w systemie Lock Line.

Pompy, lampa i inne drobiazgi na zdjęciach nie są na sprzedaż

Zainteresowanych zapraszam na PRIV.

Real Foto

2343-1a.jpg

2343-2b.jpg

2343-3c.jpg

2343-4d.jpg

2343-5e.jpg

2343-6f.jpg


400L + sump. Light 460W HQI + T5 + PC, Cyrk. 13k l/h, Jagger 300W, pienidło Turboflotor 3000 Blue na OR 3500 igiełka , obieg OR 3500, sól PREIS + Balling + bakterie, 10 kg LR + Ceramika + 44 kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal aktualne, cena do małej negocjacji.


400L + sump. Light 460W HQI + T5 + PC, Cyrk. 13k l/h, Jagger 300W, pienidło Turboflotor 3000 Blue na OR 3500 igiełka , obieg OR 3500, sól PREIS + Balling + bakterie, 10 kg LR + Ceramika + 44 kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pw :-)


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz czemu sprzedajesz?

wlasnie ostro sie zastanawiam nad tymi wymiarami dla nastepnego akwa.

Ono u ciebie dzialalo ?


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłszenie nieaktualne, nie działało ale niebawem wystartuje. Obecnie chałupę przebudowywuję pod ten baniak ;)


400L + sump. Light 460W HQI + T5 + PC, Cyrk. 13k l/h, Jagger 300W, pienidło Turboflotor 3000 Blue na OR 3500 igiełka , obieg OR 3500, sól PREIS + Balling + bakterie, 10 kg LR + Ceramika + 44 kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie zamawiales to akwa?

ja chyba takie samo bede stawial i tez z opti...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniak kupiłem poprzez forum. Ale z tego co się orientuję robił je gościu który ma warsztat w pobliżu basenu Polonez. Zapomniałem jak ma na imię, ale na forum podobno jest dosyć znany bo starannie klei baniaki.


400L + sump. Light 460W HQI + T5 + PC, Cyrk. 13k l/h, Jagger 300W, pienidło Turboflotor 3000 Blue na OR 3500 igiełka , obieg OR 3500, sól PREIS + Balling + bakterie, 10 kg LR + Ceramika + 44 kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sakato :

Baniak kupiłem poprzez forum. Ale z tego co się orientuję robił je gościu który ma warsztat w pobliżu basenu Polonez. Zapomniałem jak ma na imię, ale na forum podobno jest dosyć znany bo starannie klei baniaki.

kolo poloneza pasowalo by mi

a mozesz zerknac czy nie masz gdzies w postach bo w targowisku nie moge znalesc a posta nie bede wywalal szkoda miejsca

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.