Skocz do zawartości
ilona.lackowska

Błagam o pomoc dla Damianka

Rekomendowane odpowiedzi

Ilona Lackowska

Ul. Długa 77

89-652 Łag

Tel. 667 146 911

http://damianek.ovh.org/

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4369771

gg 2988897

Email; ilona-lackowska@wp.pl

Witam i pozdrawiam.

Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(16 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(15 lat) i Damian, który od urodzenia choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji, wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Dotychczas w miarę moich możliwości finansowych staram się korzystać ze wszelkich możliwych sposobów usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitację są bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z możliwości wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku.

Po każdym pobycie można było zauważyæ dużą poprawę. Obecnie Damian zakwalifikował się na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku oraz do Dziwnowa Koszt turnusu to około 4 000 zł Po ostatnim pobycie zaobserwowałam znaczna poprawę stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebrał zmianę klimatu, co zmobilizowało go do ćwiczenia i walki z własną choroba. W ośrodku, Damian ma fachowa opiekę, wiele zabiegów, które pozwalają mu poprawić stan własnego zdrowia. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna jestem najszczęśliwsza na świecie, bo wiem, ze jeśli Damian ćwiczy pod fachowym okiem specjalistów to widoczne są efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebrać kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam się z ogromna prośbą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to największy cel w moim życiu, dlatego proszę o pomoc.

Damian ma duże szansę na poprawę stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szansę na normalne życie.

NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDAŻYĆ Z POMOCA"

UL. ŁOMIANSKA 5

01-685 WARSZAWA

NR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

(Z DOPISKIEM) DAROWIZNA NA RZECZ

DAMIANA LACKOWSKIEGO

SWIFT ; BPKOPLPW

Istnieje możliwość wpłaty bezposrednio na konto Ośrodka gdzie Damian będzie zakwaterowany.

Lub na konto email ilona-lackowska@wp.pl w playuhttp://www.payu.pl/index.php

Każda pomoc zarówno materialna jak i rzeczowa będzie dla Damianka wielką pomocą może to dziwne ale czasami brakuje nawet na podstawowe produkty bo liczy sie przede wszystkim Damian i jego powrót do normalnośći.

POMÓŻ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie!

Taka fundacja istnieje ale ma inny numer konta, i to w innym banku!

Czemu nie mogę znaleźć tego chłopca na stonie fundacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo źle szukałaś. Numer konta też jest zgodny http://www.dzieciom.pl/34


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.