Skocz do zawartości
kToś

[S] Euphyllia glabrascens

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam "dwugłową" Euphyllię glabrascens. Fotka robiona telefonem nie oddaje naturalnych kolorów. Pięknie fosforyzujące końcówki polipów. Dla zainteresowanych krótki film na @. Odbiór osobisty lub wysyłka PKP do 12.08.2008

Cena 100zł. Więcej info na priv.

FOTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore podaj namiary


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś z Lublina to możemy się też umówić inaczej. Mianowicie będe jechał do Lublina ok. 26-29 sierpnia. Jeżeli nie chcesz czekać to mogę wyslać, lub możesz przyjechać osobiście. Zadecyduj i daj znać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz to daj tel na priv.


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zdecydowanych mogę też dowieźć do miejscowoście Zamość, Chełm, Krasnystaw, Lublin, Puławy, Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Łódź no i wszystki inne które sa po drodze z W-wy do w.w. miejscowości.

Zdrówko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):googleyenieaktualne:googleye:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.