Skocz do zawartości
galdka

(S) Sprzedam dwie pompy cyrkulacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie sprzedam dwie nowe pompy cyrkulacyjne (tzw. falowniki) JVP-101 i JVP-102.

JVP-101 - 3000 l/h cena 120 zł

JVP-102 - 5000 l/h cena 150 zł

Refraktometr nowy - 180zł


500 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny masz zabojcze! ja kupilem za 70 zl :)


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszalał, ja je sprzedawałem po 55zł


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ich nie musze sprzedac a to ze sprzedawałes po 55zł to ja bym sie tym nie chwalił , bo jezeli robiłes to charytatywnie to chwała a jezeli z tego zyjesz to masz niewielkie pojecie o biznesie


500 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wiedzieć gdzie kupić, ręcze ci że zarobiłem więcej od ciebie bo ty sprzedaż jedną a ja 200


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty jesteś nie biznesmenem tylko krwiopijcą


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebayowiec po prostu:clowning


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, co to za chory pomysł,żeby komentować czyjeś ceny w ogłoszeniach.Dziecinada


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUK ty masz jakies problemy ze sobą , przeciez ja ciebie nie zmuszam do kupna , a co do ebay-a to mysle ze tez bys chciał tylko nie potrafisz , ale jak chcesz to tobie pomoge.


500 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Komentowanie czyjejś ceny w ogłoszeniach"

Komentowanie czyjejś ceny w ogłoszeniach to celowe działanie użytkowników forum mające na celu sprowadzenie na ziemię ogłoszeniodawce oraz uświadomienie użytkownikom, którzy pod wpływem impulsu mogliby zakupić przedmiotowy towar że cena jest niewłaściwa.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ceny urzędowe zniknęły wraz z komuną,nikt nikogo nie zmusza do zakupów


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie każdy jest tak oblatany po necie i aukcjach że jest sobie w stanie sprawdzić i porównać ceny. LUK4344 ma rację, i dlamnie to jest czysty wyzysk ludzi niedoświadczonych nieumiejących sobie wyszukać. I takim trzeba pomagać uświadamiając ich o wyzyskiwaczach


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj koledzy mysle ze co niektórzy utkneli w minionej epoce , mam propozycje wprowadzmy cenzure bo po co umieszczac ogłoszenia . Piszmy do administratora i on niech decyduje o tym co umiescimy. Co niektórzy nie będą musieli byc adwokatem niedoinformowanych albo nie wiem jakich , tak na marginesie słowo wyzysk kojarzy mi sie zacytuje z kultowego serialu "wiadro szmata ....wyzysk czarnego człowieka" .


500 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego @gregorowicz,gdybyś znał jakieś tani sklep z pieczywem to daj znać,bo boje się,że przepłacam.Też nie jestem oblatany:D


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego czy też koleżanko galdka myśle że nie musimy pisać do administratora, bo zamieszczanie ogłoszeń (zarobkowych) na tym forum jest zabronione!

tu zamieszczamy ogłoszenia dotyczące zbycia nieprzydatnego nam sprzętu, albo zwierząt z naszych zbiorników

nie staram się być złośliwy tylko informuje o zasadach panujących na tym forum

pozdrawiam

Łukasz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego LUK piszesz ze sprzedałes 200 pomp po 55zł , kupiłeś je po 2 dolary to daje nam wnioski :

1. to ty nie zbywasz nadwyżek amatorskich tylko tym handlujesz

2. i to info dla kolegi @gregorowicza to ty ty jesteś wyzyskiwacz i próbujesz wykosić konkurencje

3. Wisła której nie jestem fanem prowadzi 3:0

4. chłopie odpuść bo z kazdym postem sie pogrążasz

5. ja kończe bo to nie moja epoka i trochę tego języka nie rozumiem to co razem z kolegą @gregorowiczem piszecie , jest podobno gdzies dla ludzi , którzy tesknia za mninionymi czasami portal - weź sie tam zapisz oczywiście z kolega

6. podobno pod Suwałkami jest tańsze paliwo , poinformuj wszystkich w Łodzi , że przepłacają . A może ty też ?


500 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Każdy może dawać ceny jakie chce ale również byłem bardzo zdziwiony jak zobaczyłem te ceny. Targowisko nie jest po to żeby kręcić biznesy. Popieram kolegów którzy pisali, że warto ustrzec jakiegoś nowicjusza przed sporym przepłaceniem.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bigwalker ja akurat nie handluje, to apropo konkurencji, a jak chleb masz zadrogi to go sobie piecz sam wyjdzie Ci taniej i zdrowiej.


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galdka a aprpopo jeszcze epoki to po twoich fałszywych danych wiekowych i skryciu gdzie mieszkasz to albo Ty jesteś z innegoo świata, albo bardzo młody i chęć szybkiego zarobku zasłania Ci oczy jak klapki u konia.


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.