Skocz do zawartości
lipien

Czy ma ktoś takąlampę?

Rekomendowane odpowiedzi

tez to ogladalem ,wyslalem nawet maila zeby mi zdjecia przeslali bo to co jest na allegro to jak render 3d wyglada

cena atrakcyjna ale... zawsze jest jakies ale


Project Marine Cube 130 22kg LR 25kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 700 pln za 8xt5 jeszcze ze świetlówkami(pewnie są to jakieś kiepskie no name)to jakaś taniocha.


330l rafy + 180l szczepek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam sie na zakupem podobnej lapmy tylko hailea 4x54w za 490 zł

przyznam ze mam troche watpliwosci ze to po prostu chinszczyzna, ale z drugiej strony przeciez to tylko lampa... oprawki, kabelki, stateczniki... wszystko co sie moze zepsuc mozna tanio naprawic

pozatym pisałem do ludzi ktorzy na starszych aukcjach kupili takie lampy i nikt nie wypowiedział sie krytycznie...


120x40x50/Hailea 4x54W T5/2xTunze Nano Stream 6045/AM Turboflotor 1000 Multi SL + AB2000/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest AQL

do mnie wlasnie przyszla lampa 6x24W - sprwawuje sie dopiero 2 dni , i robi to dobrze :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem,zamontowałem i trybi.Gwarancja jest na dwa lata,ale mam nadzieję,ze będzie ok.Zastanawiam się tylko,czy nie wywalić tego ochronnego pleksi.Chciałem robić lampe samemu,ale jak sobie policzyłem koszty komponętów to postanowiłem dołożyć stówe i mieś święty spokój.


330l rafy + 180l szczepek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie usuwaj pelxi !!

Plexa daje ci ta mozliwosc ze mozesz ja wyjac, wyczyscic i zalozyc.

Jak zdejmiesz parujaca woda bedzie ci syfic srodek lampy.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipien wrzuc jakas normalna fotke lampy najlepiej jak swieci nad akwarium , ma jakies wiatraki ?jak odbłysniki daja rade ?


nano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba taka sama jak moja 6x24W ;-) super lampka w dobrej cenie :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie zapaliła się jedna para świetlówek;(Lampe zdjołem,posprawdzałem,świetlówki zdrowe,wszystko niby ok ale nie działa.Sprzedawca odpisał mi bym odesłał lampe,tylko co z koralami.W zeszłym tygodniu dokupiłem szczepek i teraz mam problem.Trzydzieści sps-ów i kilka miękkich będzie protestować gdy pozbawie je światła na dwa tygodnie:(.


330l rafy + 180l szczepek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie odsylal, sa tylko 2 elementy kotre mogly sie popsuc.

wlacznik i zasilanie

wlacznik z 4zl

a statecznik okolo 60-90pln.

http://zoolight.pl/sklep/product_info.php/cPath/27/products_id/523

http://www.aqva-light.pl/shop.php?UID_c=7ec60d20e226&UID_p=6e19b48bcc59&UID=a8ffd0a9c2bd

To mysle ze wiecej zaplacisz za wysylke + czas jaki jej nie bedziesz mial.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem podobna u niemieckiego producenta po tygodniu siadla jedna para okazalo sie ze statecznik padl no a po nastepnych 3 dniach tylko jedna para swiecila kupilem nowe stateczniki firmy osram i dziala pleksi tak sie powyginalo ze trzeba bylo wywalic, moja ma otwory na gornej stronie to i wentylator zamontowalem bo sie okazalo ze te stateczniki robia do 75C tem. a potem sie wylaczaja


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.